Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@schwarzwaldtorte píše:
Proc ne do Egypta? Hurghada je v pohode a v kvetnu tam jsou prijemne teplotky kolem 30.
v Hurgadě je naprosto bezpečně, nepokoje tam jsou už tolik let, oni si nedovolí ohrozit letovistka, která celou zemi živí.. a moře bude mít takových 27 stupňů, což nikde „v dosahu“ a v "normální "cenové relaci neseženeš… ovšem karibik kuba nebo thajsko… o tom žádná ![]()