Kalhotky Himer na široké balení

6.6.17 14:04

Kalhotky Himer na široké balení

Ahoj maminky, prosím máte některá zkušenosti s kalhotkami Himer na široké balení? Byla jsem se synem v šesti týdnech na kyčlích a bylo nám do zprávy napsáno abdukční balení. Zatím dávám dvě látkové plenky navíc ale dočetla jsem se o těchto kalhotkách ale chtěla bych slyšet více názorů. Děkuji za informace Zuzka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1763
6.6.17 14:30

@Nikolka734 Ahoj, máme je vyzkoušené. Za nás určitě super věc. Synovi moc pomohly a bylo to praktičtější než dávat látkovky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1086
6.6.17 15:35

I nám pomohly jsou dobe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
8.6.17 14:19

Ahojky my máme stejnou diagnozu :,( objednala jsem Himerky (ted mame pujcene ale zda se mi, ze ma nozicky mene od sebe nez kdyz ma 2 latkové pleny. Jsou měkčí) PAk jsem nasla kalhotky Marwell - ty jsou pry uplne tvrde. Mate zkusenosti??? Ktere jsou lepsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1763
8.6.17 15:06

@RenyLu Ahojky, my máme vyzkoušené obojí. Ty marwell jsou opravdu hodně tvrdé. Nakonec jsme dali himerky a to měl mít syn tři látkovky. Nám himerky pomohly. Měl je asi měsíc do další kontroly a pak jsme je dávali už jen na noc. To asi tak 14 dní a měl nožičky v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
8.6.17 15:21

@martites Nekdo si na Marwellky stěžuje, kvůli otlakům a nehybnosti mimča. Ve 14ti dnech nam rekli cvicit a ted v 7mi tydnech nam k tomu pridali abdukcni baleni. V tech plinach je mi ho hrozne lito a hlavne se bojim, ze by byl opruzelej. Tak snad Himerky pomuzou a nebude se to zhorsovat. Děkuji ☺️????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
13.11.17 20:46

Ahoj holky, himerky jste dávaly na oblečení, nebo na plenu a pak miminko oblékaly? děkuji. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1086
13.11.17 21:04

Dávala jsem na oblečení. Pod oblecení bych je asi nenacpala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
24.11.17 17:25

Ahoj holky, zkoušeli jste dát Himerky do sušičky? Bojim se abych je nezničila. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama