Kam do Alp na lyžování s kočárkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veezez
Nováček 3 příspěvky 18.01.18 09:36
Kam do Alp na lyžování s kočárkem

Dobrý den maminky, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte tip na dovolenou nejlépe v Rakouských Alpách na lyžování, kam se dalo jet i s kočárkem a bylo s ním přes den možné někde jezdit, případně se podívat na svah. Chystáme se s manželem a partou lidí na lyže s tím, že bychom se střídali u malé 9M s hlídáním a lyžováním, vzali s sebou boby (už sedí) a někde se přes den třeba plácali poblíž hotelu. Budu ráda za jakékoli zkušenosti a tipy, kam do Rakouska zajet…Moc děkuji :kytka: :srdce:

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reklama

Reakce:

vcelinda
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 18.01.18 09:53

Ahoj my pojedeme do Rakouska taky s partou…všichni už maj děti…jedou tam prcci od 6mes - 7 let. Sama jsem zvědavá, jaký to bude…hotel je zaměřený na rodiny s dětma…hotel by měl být pristup přímo u sjezdovky…ještě jsme tam nebyli…ale těším se my pro malou bereme už jen boby 16 měsíců…ale kamarádka poveze kočár…snad tam půjde jezdit…jedeme ale až v březnu…hotel se jmenuje Gasthof Andreas
 https://www.hotel-andreas.at

mooch
Extra třída :D 13690 příspěvků 18.01.18 10:05

My jezdíme teda až do Itálie, ale tam, kde jsou termály. Ráno mě s prckem manžel vyhodí u bazénu a jde se starší lyžovat, já koupím rodinné vstupné a odpoledne se k nám přidají.

Veezez
Nováček 3 příspěvky 18.01.18 10:18

@mooch To zní taky super, nebráníme se ani Itálii, kde to prosím přímo je? Podívala bych se na to, moc díky! :potlesk:

mooch
Extra třída :D 13690 příspěvků 18.01.18 10:44

@Veezez Je to Kronplatz - Plan de Corones. Dospělí vyjedou nahoru na ledovec, rodiny s dětma lyžují dole na dětské (lanovka Kohouti). Koupání je tady http://www.cron4.it/. Mezi termálama a sjezdovkama bývají ještě pěkné běžecké trasy. Na ubytování tip nemám, jezdíme vždy kus dál do Brixenu s partou lyžařských nadšenců, co vyráží každý den do jiného střediska. Nicméně co jsme zkoušeli střediska okolo, tak tohle je pro děti nejlepší. Jinak kdyžtak v Brixenu jsou taky lázně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama