Kam jet o velikonocích?

7.4.17 09:32

Kam jet o velikonocích?

Potřebuju poradit kam jet o velikonocích kde bude aspoň trošku teplo (u moře) nebo nějaké lázně, případně hotel/penzion s vnitřním bazénem a hernou pro děti. Měla jsem v plánu pobyt v Jeseníkách, ale má být dost zima, tak vybírám narychlo něco jiného. Díky za typy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1202
7.4.17 09:47

Nechci tě zrazovat, ale na začátku března mi bylo řečeno, že nejsou téměř žádné letenky do SAE, Egypta nebo Kapverdských ostrovů. Zkus Maďarsko, termály.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
999
7.4.17 09:50

Jedem Maďarsko, termaly, ale před měsícem a půl už bylo dost problém sehnat ubytování…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2815
7.4.17 09:55
@freeport píše:
Nechci tě zrazovat, ale na začátku března mi bylo řečeno, že nejsou téměř žádné letenky do SAE, Egypta nebo Kapverdských ostrovů. Zkus Maďarsko, termály.

Zběžně jsem koukla na německé cestovky a na Velikonoce je tam spousta zájezdů. Ale ne každý má možnost létat z Německa či Rakouska, takže chápu. Věřím že nějaký last jde sehnat i tady, ale asi bude třeba kompromisů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 09:55

Turecko nebo Tunisko asi moc bezpečné není že

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
423
7.4.17 09:56

Také si myslím, že budeš mít problém s ubytováním, případně letenkami. Rezervovali jsme před měsícem Beskydy a měli plno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2815
7.4.17 09:57

@esterka.z.brna Vidím, že jsi z Brna. To je do Vídně sjízdné dobře. My letíme na Velikonoce do Egypta. Ještě bys toho na německých cestovkách našla dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1202
7.4.17 09:57
@esterka.z.brna píše:
Turecko nebo Tunisko asi moc bezpečné není že

Teď tam nebude ještě moc teplo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 10:02

@berusa.m do Egypta nechci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2815
7.4.17 10:06
@esterka.z.brna píše:
@berusa.m do Egypta nechci

No ale potom už ti v tomto čase zbývají pouze vzdálenější destinace jako karibik nebo thajsko a asie. V Evropě je prostě u moře v dubnu kosa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 10:07

@berusa.m tak na takové destinace nemám peníze, bohužel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1010
7.4.17 13:43

Holky. prosím, máte tip na termály v Maďarsku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama