Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@pet14 píše:
I když vzpomínám na dvouletého syna, tak měl nejraději malý bazének (necky na chalupě) a přelíval si všemožně vodu, stříkal ji atd., to byla nej zábava…,nikdo se taky nepohoršoval, že je nahý. Písek si u moře neoblíbil, dle jeho slov jsou nej oblázky (házel je do vody), písek měl totiž všude ( i v puse).
Ale určitě záleží na typu dítěte, takže tě v žádném případě nechci odradit.
Já jsem si právě říkala, že by se to malému mohlo líbit. Že by se rochnil na břehu v tom písku. Ale odzkoušeno zatím nemám. Možná nejdřív raději zkusím nějaký jednodenní výlet, abych věděla, co on na to. Jinak v malém bazénku se taky baví tím, že si přelívá vodu z jednoho kyblíčku do druhého apod. ![]()
@blumen píše:
@wewerka84 chtela jsem napsat Machac, ale v techto vedrech co byly, tam ta voda bude fakt spatna, asi jako vsudejinak by to splnoval
Mácháč byl můj velký favorit (dle nabídek hotelů), než jsem si četla přečetla názory lidí, co tam skutečně jezdí… špinavá voda, hodně lidí, odpadky kolem… ![]()
@kabab Máme na Seči chatu a teď se tam koupe jen pár odvážlivců. Děti bych tam nepustila ani náhodou
Voda už špatná…
Jinak neví někdo, jak voda na Rozkoši?? Zítra odjíždíme na dovču směr Náchod, tak se tam chceme stavit. Ale vidím to max na půjčení lodičky a namočení nohou, že? ![]()
@Apaji píše:
Přehrada Seč, ale nevím, zda je tam vlakové spojení z Prahy.
Vypadá to hezky… jen to spojení z Prahy, kdyby bylo lepší…
@Alex Adrian píše:
@kabab Máme na Seči chatu a teď se tam koupe jen pár odvážlivců. Děti bych tam nepustila ani náhodouVoda už špatná…
Hm, škoda ![]()
@wewerka84 píše:
Mácháč byl můj velký favorit (dle nabídek hotelů), než jsem si četla přečetla názory lidí, co tam skutečně jezdí… špinavá voda, hodně lidí, odpadky kolem…
Aha, tak se to tam zmenilo, ja tam kdysi rok bydlela ![]()
Ještě mě napadly Slapy. Tam je voda prý čístá. Máte někdo zkušenost s hezkou pláží, případně i ubytováním?
http://www.waterski.cz/cenik/kempovani
my to milujem zde, jezdili sme skoro každé léto, ted máme 3 leté holky, plánovali sme tam s nima poprvé zajet, ale manžel měl nehodu a marodí, snad za rok, je to tam fakt super!! doporučuji!
@wewerka84 píše:
Mácháč byl můj velký favorit (dle nabídek hotelů), než jsem si četla přečetla názory lidí, co tam skutečně jezdí… špinavá voda, hodně lidí, odpadky kolem…
My byli na Mácháči před dvěma týdny a odpadky ne. Voda nebyla jak u moře, ale půlročního jsem v tom koupala. Jinak třeba na jednodenní doporučuji Konětopy (nevím, zda se dá vlakem) a hned vedle Lhota (tam se vlakem dá).
@wewerka84
Koupani je tam super a voda se nekazi je v pristavu je trochu zelenejsi ale jinak bez zavad byly sme tam kdyz hlasily ze je machac zeleny a byl uplne cisty
@wewerka84
Koupani je tam super a voda se nekazi je v pristavu je trochu zelenejsi ale jinak bez zavad byly sme tam kdyz hlasily ze je machac zeleny a byl uplne cisty
@Apaji loni jsme byli kempovat zde http://www.campingoase.cz a byl tam absolutni klid a vse velmi ciste a neposkozene. je to kemp nedaleko prahy orientovany predevsim na holandany, takze tam je klid a poradek. dalsi kemp je u zoo ve dvore kralove. take klid a naprosty poradek. ceny obou kempu jsou vyssi, ale stoji to za to. Jinak ja ze stejneho duvodu take v cr do kempu nejezdim
staci zajet za hranice a za trochu vice penez je to daleko pohodlnejsi a prijemnejsi. loni jsme byli kempovat u berlinskeho Tropical island - skvele a v cene byl vstup do akvaparku, kdysi zase u Lince u jezera s pruzracnou vodou.