Poradna o zdravém nošení dětí
Iva Gondeková
@Lajka09 Ano, je to tam takové uzavřené, jsou tam myslím koberce, židličky, nějakés stavebnice, tabule. Ale je lepší si zarezervovat ten stůl, co je přímo u toho koutku, jinak na prcka neuvidíš. ![]()
@Luisiana Jo, to určitě rezervuju. Ať sedíme pohromadě. S tím se počítá. Fakt díky moc!
Pro malé děti je fajn Martínek http://ostravousdetmi.blogspot.cz/…artinek.html
Je tam ale otevřeno jenom úterý a pátek.
Ahoj holky, nevíte, kam se dá zajít nejlépe v Porubě nebo na ceste z UANu do Poruby s 2 letym a 8 letym posedět, aby se zabavili oba? Máme schůzku a potřebuji něco, co je zabaví na delší dobu. Díky moc za tipy
@Teruna000 Ahoj, koukni na FunGolf je to po cestě tramvají z Uanu do Poruby. Tam se zabaví oba dva.
@Luisiana díky
už jsem to našla. Nejdřív jsem to přehlídla, protože jsem myslela, že je to jenom golf ![]()
@Teruna000 Nevím, radši tam zavolej. Já to ještě neobjednávala ale jednou jsme se tam nedostali, bylo plno… ![]()