Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty
Zbyněk Vorel
@lucad77 píše: VíceČeské Budějovice tam taky nevycházejí špatně.
Ale záleží na tom, v jaké bublině se kdo pohybuje. Úplně si nedovedu představit, jak se může stát, že se někdo přestěhuje do jiného města a během dvou let si tam najde si desítky kamarádek, které si půjčí peníze a nevrátí je.
@Kveta162 píše: Více
A proč jim půjčuješ? Mě by tedy nenapadlo sousedům půjčovat peníze. Nepůjčuji nikomu. Pokud jde o někoho velmi blízkého, třeba sourozence, tak mu peníze dám - nikdo to ale nezneužívá a ostatní, ať se zařídí, jak chtějí. Nejsi přeci ani banka, ani charita.
@eumedon přesně tak… Jsem z Čb, ale nemám kolem sebe socky a opravdu sem za 36 let nezažila to co popisuje zakladatelka…