Kamarádky v ČB nevrací peníze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
19793
21.10.24 19:26
@lucad77 píše: Více

Nejlíp se prý žije v Říčanech.

https://zpravy.aktualne.cz/…cc47ab5f122/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24770
21.10.24 19:35
@eumedon píše: Více

Odbíháš ze hry, hele.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19793
21.10.24 20:06
@lucad77 píše: Více
České Budějovice tam taky nevycházejí špatně.

Ale záleží na tom, v jaké bublině se kdo pohybuje. Úplně si nedovedu představit, jak se může stát, že se někdo přestěhuje do jiného města a během dvou let si tam najde si desítky kamarádek, které si půjčí peníze a nevrátí je.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24770
21.10.24 21:22
@eumedon píše: Více

Nepochopil. To máš fuk.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.24 21:24
@lucad77 píše: Více

Asi sedi vlevo 😁

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.24 23:12

Nemá talent🙈

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5978
21.10.24 23:29
@Kveta162 píše: Více

A proč jim půjčuješ? Mě by tedy nenapadlo sousedům půjčovat peníze. Nepůjčuji nikomu. Pokud jde o někoho velmi blízkého, třeba sourozence, tak mu peníze dám - nikdo to ale nezneužívá a ostatní, ať se zařídí, jak chtějí. Nejsi přeci ani banka, ani charita.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13
24.10.24 22:53

@eumedon přesně tak… Jsem z Čb, ale nemám kolem sebe socky a opravdu sem za 36 let nezažila to co popisuje zakladatelka…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty

Ikona - Zbyněk Vorel

Zbyněk Vorel