Kandaulista - cuckold

9
21.7.15 19:20

kandaulista cuckold

Stretli jste se nekdy s chlapem, ktereho vzrusuje predstava, ze jeho partnerka sexuje s jinym muzem? Jak jste pripadne reagovali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.7.15 19:25

Anonymně: Ano, my to provozujeme, líbí se nám to oběma - manžel se kouká jak si to jedu s tím dalším, honí u toho…je to vzrůšo. Rozhodně mě k tomu nijak nemusí přemlouvat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.15 21:27
@Anonymní píše:
Anonymně: Ano, my to provozujeme, líbí se nám to oběma - manžel se kouká jak si to jedu s tím dalším, honí u toho…je to vzrůšo. Rozhodně mě k tomu nijak nemusí přemlouvat.

Mám to stejně..

Sára

• Citovat
  • Nahlásit
Lana Lanová
22.7.15 13:56
@kate87 píše:
Stretli jste se nekdy s chlapem, ktereho vzrusuje predstava, ze jeho partnerka sexuje s jinym muzem? Jak jste pripadne reagovali?
:andel:
  • Citovat
  • Nahlásit
9
24.7.15 21:48

Ja jsem teda byla poradne prekvapena, kdyz to na mne vybalil :D Ale casem se mi to mozna v hlave rozlezi :twisted:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20516
28.7.16 11:02
@Anonymní píše:

Je to lepší, než když by měla žena zahejbat a ještě si to její chlap užije. Chce to jen jedno, nebýt žárlivý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
28.7.16 20:11

Ahoj. Na me to pritel vybalil minuly tyden. Vcera jsme o tom meli dlouhou debatu a od vcera uz nekoho hleda. Jsem zvedava zda sezeneme ;-) Docela me to laka tak uvidime :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20516
28.7.16 21:15
@opozice píše:
Je to lepší, než když by měla žena zahejbat a ještě si to její chlap užije. Chce to jen jedno, nebýt žárlivý.

Moje motto zní - vyzkoušet se má vše. Pokud to nebude to pravé, stáhnout ocas mezi nohy můžeš vždy. :mrgreen: Přeji, aby se vše vydařilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
4.9.16 08:42

Kandaulista

Ahoj jak to pokračovalo..mate už nějaké zkušenosti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
4.9.16 13:25

líbí či pohoršuje

A co dámy imponuje vás to aby jste si užila s jiným před ním.. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
4.9.16 14:37

Myslim ze by se i libilo ale tohle da málokterý muž..takze to možná ani neříkají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20516
4.9.16 16:58
@Tomimili píše:
Myslim ze by se i libilo ale tohle da málokterý muž..takze to možná ani neříkají.

Ono záleží kde říkat. V kandaulistické komunitě si docela každý s každým o tom popovídá. Jinde je to těžké. Ti co tomu nefandí to odsoudí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.16 17:19

@kate87: S partnerkou s tím zkušenost máme. Reagovala v pohodě a pozornost dvou mužů nebo to, že se jí dvoří jiný se jí líbí, ale na všechno chce jít postupně…

• Citovat
  • Nahlásit
20516
4.9.16 17:24
@Anonymní píše:
@kate87: S partnerkou s tím zkušenost máme. Reagovala v pohodě a pozornost dvou mužů nebo to, že se jí dvoří jiný se jí líbí, ale na všechno chce jít postupně…

myslím si, že tohle se nedá naučit, s tím se musí člověk narodit. Spíše muž, než žena. Ženě je od muže „povoleno“ si užívat s mužem, který naplňuje její představu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
4.9.16 17:56
@opozice píše:
Ono záleží kde říkat. V kandaulistické komunitě si docela každý s každým o tom popovídá. Jinde je to těžké. Ti co tomu nefandí to odsoudí.

Ano tam samozrejme ano ja s tim problém také nemám. Ale ne každý to ví..a spousta lidi jak píšeš to odsoudí aniž by si k tomu cokoliv řekli a atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama