Kandidáti na prezidenta

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3982
21.1.22 14:54

Kandidáti na prezidenta

Prezidentské volby se blíží, tak zakládám diskuzi ohledně možných i nemožných kandidátů na prezidenta ČR.
Můj názor je ten, že Janeček už neví, jak jinak by na sebe upozornil, neví, co s penězi a značně podceňuje občany ČR, vzhledem k tomu, že počítat nejspíš umí. S tou kandidaturou se dle mého ale přepočítal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3989
21.1.22 15:05

Janecek je nemocny. Ja porad doufam v kandidaturu Nemcove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
21.1.22 15:08

Janecek at tahne i s tou svoji lilii…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7292
21.1.22 15:11

Janeček mi nesedí jakožto obyčejný člověk typu manžel a otec (má v tom moc bordel a některé z dětí nebo manželek by ho měly vzít lopatou, aby se probral). Ale na prezidenta se náhodou hodí. Je to atypický prognostik! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
21.1.22 15:15

Já pořád nevím, co si mám o tom Janečkovi myslet. Na mě působí, jak mimozemšťan :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3982
21.1.22 15:20

Mne teda ani nezaujalo jeho vystupování. Není rétor. Image přerostlého studenta v saku a tričku s límečkem mě taky neoslovila… Šišlá a jeho sociální inteligence asi taky nic moc…
Zatím ale těžko říct. No možná bude mít voličů víc než manželek :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11520
21.1.22 15:25

@Magical-eyes Mě u Janečka odrazuje už jen ten přístup k ženám… Nejradeji by měl harém a bere to jako úplně v pořádku..pro mě tohle prostě není člověk kterého bych chtěla za prezidenta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11520
21.1.22 15:25
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9004
21.1.22 15:28

Ja bych brala Pavla Fischera, Němcovou, nebo Kalouska abychom se tolik nenudili :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
21.1.22 15:29

Janeček je klasická ukázka toho, že za peníze si úroveň nekoupíš. Ale ego má hodně vysoko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9004
21.1.22 15:30

Mně Janeček nevadí. Je to libertarián.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3982
21.1.22 15:34
@Livi92 píše:
Janeček je klasická ukázka toho, že za peníze si úroveň nekoupíš. Ale ego má hodně vysoko.

Zajímavé je, že mu to nikdo v jeho okolí asi neřekl.
Zvláštní je, že i paní Janečková tomu nejspíš věří anebo se tak aspoň tváří :think:.
OT : na té tiskovce byli oba oblečeni příšerně a o to víc s ohledem na to, o jakou funkci se on uchází…a zrovna u nich to o penězích nebude… Je tak sebestředný a sebejistý, že si nezaplatí ani odborníky… Třeba z módní policie :mrgreen:
Karle, neboj se mi ozvat, určitě se domluvíme ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5522
21.1.22 15:41

Janeček mi přijde, že trpí AS. Nechávám k němu žádné zvláštní sympatie, připadá mi amorální a taky mám trochu problém i s jeho případnou první dámou. Ale klidně ať si to zkusí, když neví, co s penězi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9004
21.1.22 15:45
@Magical-eyes píše:
Zajímavé je, že mu to nikdo v jeho okolí asi neřekl.
Zvláštní je, že i paní Janečková tomu nejspíš věří anebo se tak aspoň tváří :think:.
OT : na té tiskovce byli oba oblečeni příšerně a o to víc s ohledem na to, o jakou funkci se on uchází…a zrovna u nich to o penězích nebude… Je tak sebestředný a sebejistý, že si nezaplatí ani odborníky… Třeba z módní policie :mrgreen:
Karle, neboj se mi ozvat, určitě se domluvíme ;)

Našla jsem si to. Co je na tech hadrech hroznyho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3082
21.1.22 15:50

Janeček se podle mě sveze na antivax vlně. V ezo kruzích je hodně oblíbený a pak využije nechuť k profesionálním politikům. Podle mě projde do druhého kola s Bábou a to bude teprve dilema. Vlastně tam žádného silného kandidáta krom Babiše nevidím. A to je děs.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat