Kapky a bylinky

35
15.8.07 10:53

Kapky a bylinky

Po mém prvním cyklu po vysazení HA, který trval 45 dní a MS jsem dostala díky vyvolávačce, jsem si v lékárně koupila podpůrné kapky Mastodynon a ty by měly snížit prolaktin, tím zkrátit cyklus a také napomoci otěhotnění.

Máte někdo s podobnýma kapkama zkušenost - třeba i jiná značka? Pomohly Vám nebo jste neviděly žádný rozdíl?

Taky ještě piju kontryhelový čajík, který by měl taky pročistit organismus. Jak na Vás působil?

Těším se na Vaše příspěvky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

967
15.8.07 12:46

Susalko , už ti dělali nějaké odběry na hormony? To by asi měl být první krok. Jinak je normální, že MS někdy po pár letech HAK nechce najet, jestli se jednalo o léta na HAK, tak bych chviličku vyčkala, jestli MS přijde sama a po kolika dnech a domluvila se Dr. Jinak prolaktin tuším lze snížit vcelku jednoduše, tak kdyby ses měla trápit nějak dlouho, tak fakt zajdi. Jinak jem brala Gambit H, je to spiciální tinktura na úpravu hormonů. Těžko říct, jak pomohl nebo ne, protože mi rozbor udělali až v CAR a byl ok, i když překvapivě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
15.8.07 13:24

Ahoj Moni, děkuji za první příspěvek.

Když mi Dr. řekla, že první cykly po HAK bývají anovulační, tak jsem se hned ptala na rozbory krve a na to mi řekla, že až po roce. Když viděla moje vyvalené oči, tak raději dodala, snad že i dřív.

Měřím si teď BT a uvidím, co a jak, ale asi na ni budu tlačit po 3 / 4 měsících, pokud se do té doby nezadaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
15.8.07 13:38

to se mi zdá také rozumné. asi bych to tak také udělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
15.8.07 23:35

Ahoj Susal, tak já se taky připojím se svými zatím malými zkušenostmi.
HAK jsem vy:,–(ila už skoro před 2 lety, ale o mimi se snažíme až od června. První cykly po vysazení byla pravidelné do 30 DC. Ale pak to začlo. I 5O dní dlouhý cyklus nebyl problém. Sugesce fungovala opravdu skvěle. Ale testík s jednou / byl pak jako studená sprcha. Na netu jsem se dočetla o kontryhelovém čaji, tak ho teď druhý cyklus piju. Minulý cyklus byl 27 dní a taky jsem si začla měřit BT. Ovulace naštěstí byla. Doufám, že stejně bude probíhat i tento měsíc. Na gyndu se chystám na podzim, tak doufám, že nebudu potřebovat žádné hormony na srovnání cyklu. Zatím důvěřuji kontryhelu, tak uvidím!!!! Přeji ti hodně štěstí!!!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.8.07 08:13

MartiS - a jak ho piješ? Názory se docela různí. Já zatím popíjím 1× denně, ale přemýšlím, že bych to změnila na 2× denně.

nepřihlášená Susal

• Nahlásit
  • Citovat
278
16.8.07 09:17

Susal, na netu jsem se dočetla, že 1× denně od 1.DC do ovulace. Jinde jsem se dočetla, že se může pít celý cyklus. Ale já to piju do té ovulace. Celkem mi i zachutnal. Po ovulaci pak piju kopřivu a ta mi už tak nechutná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama