Karolína, Magdalena, Emílie nebo Josefína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 22:07
Karolína, Magdalena, Emílie nebo Josefína

Ahoj, s manželem máme podle rodiny trošku specifický vkus na jména a vybrali jsme zatím čtveřici favoritů pro naši očekávanou holčičku. Jak se vám líbí? Karolína Pelcová, Magdalena Pelcová, Emílie Pelcová, Josefína Pelcová? Díky za názory :mavam: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Serpentini
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 07.07.19 22:09

Karolína a Magdalena super. Emilek je až moc na můj vkus. Pepina se mi vyloženě nelíbí, navíc to mám spojené s prasetem Pepou.

Nattally3
Nováček 7 příspěvků 07.07.19 22:10

Určitě Karolína :srdce:

chaela
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 2 inzeráty 07.07.19 22:10

Nejvíc se mi líbí Magdalena. K příjmení se podle mě nejvíc hodí Karolína.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 07.07.19 22:10

Nejhezčí je Magdalena, k příjmení mi nejlépe zní Karolína. Emilii bych vyřadila.

janickaIII
Závislačka 4237 příspěvků 07.07.19 22:12

Magdalena :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 22:12

@Serpentini Emilek je moc? :-O Já žádnou neznám. Spíš znám ty Karolíny a Magdaleny. Ale četnost nějak moc neřeším…U Josefíny se nám líbí základní tvar, případně oslovení Josefínka, Fína, Jožinka, ale Pepina nee. Stejně tak se nám nelíbí u Karolíny Kája a u Magdaleny Majda. Základní tvar se nám líbí u všech 4.

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2458 příspěvků 07.07.19 22:13

Nejvic se mi libi Karolina. Magdalena a Emilie jsou pro me takova neutralni jmena, u Magdaleny mi vadi, ze se ji rika Majda. Josefina se mi nelibi.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 07.07.19 22:17
@Anonymní píše:
@Serpentini Emilek je moc? :-O Já žádnou neznám. Spíš znám ty Karolíny a Magdaleny. Ale četnost nějak moc neřeším…U Josefíny se nám líbí základní tvar, případně oslovení Josefínka, Fína, Jožinka, ale Pepina nee. Stejně tak se nám nelíbí u Karolíny Kája a u Magdaleny Majda. Základní tvar se nám líbí u všech 4.

Celkově holčičích jmen na E je až moc. Emma, Ema, Emílie, Evelína, Elena, Eliška,… :roll: Karolínu a Magdalenu neznám malou žádnou. Bohužel u jména člověk musí počítat i s těma zkratkama no. Nám se takhle líbilo nádherné dívčí jméno, ale jen kvůli nejčastější přezdívce jsme ho z výběru vyškrtli a dali jsme jméno podobné. Ale trochu mě to mrzí a štve pořád, ne že ne. Kája mi ale zrovna přijde v pohodě. A Magdalenám se u nás spíš říká Magdo. Majda je u nás Marie.

ugluk
Hvězda diskuse 46976 příspěvků 07.07.19 22:19

Mně se líbí všechna :-) Všechna ve svém okolí znám (nejvíc Karolín a Magdalen), sle nejsou to tuctovky, nevím, co na tom rodině přijde tak specifického, ale i k příjmení se mi hodí.

Alushka.S
Kecalka 290 příspěvků 07.07.19 22:19

Karolína :srdce:

kackakocka
Závislačka 3063 příspěvků 07.07.19 22:20

Mě se nejvíc líbí Josefka :srdce:

Masha0607
Kecalka 202 příspěvků 07.07.19 22:30

Nejvíc se mi líbí Karolína, i k příjmení se mi zdá, ze jde nejlíp. :mavam:

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 19767 příspěvků 07.07.19 22:31
@Anonymní píše:
@Serpentini Emilek je moc? :-O Já žádnou neznám. Spíš znám ty Karolíny a Magdaleny. Ale četnost nějak moc neřeším…U Josefíny se nám líbí základní tvar, případně oslovení Josefínka, Fína, Jožinka, ale Pepina nee. Stejně tak se nám nelíbí u Karolíny Kája a u Magdaleny Majda. Základní tvar se nám líbí u všech 4.

souhlasím, a proto bych dala Emílii. Pro mě jediné z těchto jmen s přijatelnými zkratkami. A těm se, bohužel, nevyhneš - minimálně u ostatních.

stín katedrál
Kecalka 255 příspěvků 07.07.19 22:39

Co mají všichni s tou Majdou? Příbuzná je Magda a v životě jí nikdo Majdo neřekl, slyšela jsem to poprvé až v Kouzelné školce. Dala bych Magda nebo Josefína, u ostatních se mi zdá moc L najednou.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama