Kaše na oběd

693
19.7.13 08:46

Kaše na oběd

Dobrý den maminky mám takový dotaz…Malé je 6 měsíců od 5.měsíce přikrmujeme. Papá hezky. Ráno mlíčko UM dopoledne svačinka přesnídávka, kolem 12-13 masozeleninový příkrm (sní 190g),odpoledne UM a na noc UM nebo kaše, jenže kaše se mi zdá dost těžká na noc.Mohu dát třeba k obědu??Jednou týdně…Musí mít každý den maso? Děkuji za odpovědi a případné rady…Hezký den! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29160
19.7.13 08:52

@sjuzn1 každý den maso mít určitě nemusí, stačí tak 3-4× týdně, zvlášť s červeným šetřit, to dávám 1× týdně. Ale ten masozeleninový příkrm by měl být hlavním jídlem dne (tj. v budoucnu oběd), kdy jindy bys ho dávala, kdyby měla kaši v poledne? Večer?-to je ještě těžší než kaše. K snídani?-no to pěkně děkuju, kdyby mi někdo cpal maso ráno :) Prostě je to optimální k tomu obědu, no :nevim: Kaši v poledne bych nedávala, ona není tak těžká nebo jestli se Ti zdá a malá zatím dobře spí a nebudí se v noci x-krát na mlíko hlady, tak klidně ji nechej ještě „bez večeří“. Já začala s kaší až někdy v 8m, kdy mu přestalo UM na noc stačit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
19.7.13 10:23

Ne to ne, jako že bych místo masa a zeleniny nahradila oběd kaší třeba jednou týdně…v noci se mi budí, ale není to hlady…má sny, kňučí…jednou spí dobře podruhý hůř…oběd jsme už nahradili sní celou porci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29160
19.7.13 11:38

@sjuzn1 tak 1× týdně můžeš, bude to stejný, jako když Ty si 1× týdně dáš nudle s mákem nebo trhanec…ale přiznám se, že moc nechápu důvod. Je to prostě jeden sladký a bezmasý oběd v týdnu, nic víc. Ale je to na Tobě, jako zdravotně jí samozřejmě nijak neuškodíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
19.7.13 11:43

Tak jsem to myslela…no mám doma mléčnou kaši bez příchutě…načatou tak je to škoda vyhazovat…Jí mě všechno zeleninu, maso, ovoce…tak díky :) mám první mimčo tak mám o ní strach a za rady jsem ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama