Reklama

Kašel a rýma u ročního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

diginiga
Stálice 85 příspěvků 16.03.18 10:58
Kašel a rýma u ročního dítěte

Maminky poraďte prcek 1 rok má už týden rýmu a preslo to i v kašel..nejdřív vodnatou a teď hustou pořád se mi dusi a kašle, jak ty hleny do sebe srká a padají mu dozadu..hrozný už čtvrtý den nespime skoro????dávám Prospan…stikam nosík mořskou vodou..Nasivin..a pořád odsáváme..u dr.jsme byli na poslech a to má čisté..proč to vždy trvá tak dlouho ????už nevím, jak mu pomoci..vzduch zvlhčuji také.. :think:

Reklama

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 16.03.18 11:47

Sinupret se muze od roka.

Prospan jen do ctyr odpoledne. Na noc Fenistil.

Nejakou aromaterapii- eukalyptus treba.

Lex1
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 16.03.18 14:36

Taky jsme to teď prožívali s roční dcerou, rýmu měla 14 dní přesně, bylo to nekonečný, kašel silenej, poslech prý také čistý… Dávala jsem Mucosolvan na střídačku s Hedelixem, na noc Fenistil do mléka. Ještě dokaslava, ale už ok, hleny se dusila, hrozný, jak ty prckove ještě neumí pořádně kaslat. Jo a hodně pít, to taky pomáhá, hleny se zredi a lépe odkaslavaji.

diginiga
Stálice 85 příspěvků 16.03.18 20:57
@Lex1 píše:
Taky jsme to teď prožívali s roční dcerou, rýmu měla 14 dní přesně, bylo to nekonečný, kašel silenej, poslech prý také čistý… Dávala jsem Mucosolvan na střídačku s Hedelixem, na noc Fenistil do mléka. Ještě dokaslava, ale už ok, hleny se dusila, hrozný, jak ty prckove ještě neumí pořádně kaslat. Jo a hodně pít, to taky pomáhá, hleny se zredi a lépe odkaslavaji.

Děkuji no je opravdu hrozný..v noci pořád kašle ty hleny jsou hrozný…já vůbec nespím porad ho hlídám…????

Lex1
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 17.03.18 09:38

@diginiga nemusíš se bát, nic se mu nestane, nemusíš ho hlídat, umí kaslat, je to jen nepříjemné jak pro mimčo, rak pro rodiče. Ale bát se určitě nemusíš :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama