Kašel a rýma u ročního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

diginiga
Stálice 63 příspěvků 16.03.18 10:58
Kašel a rýma u ročního dítěte

Maminky poraďte prcek 1 rok má už týden rýmu a preslo to i v kašel..nejdřív vodnatou a teď hustou pořád se mi dusi a kašle, jak ty hleny do sebe srká a padají mu dozadu..hrozný už čtvrtý den nespime skoro????dávám Prospan…stikam nosík mořskou vodou..Nasivin..a pořád odsáváme..u dr.jsme byli na poslech a to má čisté..proč to vždy trvá tak dlouho ????už nevím, jak mu pomoci..vzduch zvlhčuji také.. :think:

Reklama

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2723 příspěvků 16.03.18 11:47

Sinupret se muze od roka.

Prospan jen do ctyr odpoledne. Na noc Fenistil.

Nejakou aromaterapii- eukalyptus treba.

Lex1
Kecalka 315 příspěvků 16.03.18 14:36

Taky jsme to teď prožívali s roční dcerou, rýmu měla 14 dní přesně, bylo to nekonečný, kašel silenej, poslech prý také čistý… Dávala jsem Mucosolvan na střídačku s Hedelixem, na noc Fenistil do mléka. Ještě dokaslava, ale už ok, hleny se dusila, hrozný, jak ty prckove ještě neumí pořádně kaslat. Jo a hodně pít, to taky pomáhá, hleny se zredi a lépe odkaslavaji.

diginiga
Stálice 63 příspěvků 16.03.18 20:57
@Lex1 píše:
Taky jsme to teď prožívali s roční dcerou, rýmu měla 14 dní přesně, bylo to nekonečný, kašel silenej, poslech prý také čistý… Dávala jsem Mucosolvan na střídačku s Hedelixem, na noc Fenistil do mléka. Ještě dokaslava, ale už ok, hleny se dusila, hrozný, jak ty prckove ještě neumí pořádně kaslat. Jo a hodně pít, to taky pomáhá, hleny se zredi a lépe odkaslavaji.

Děkuji no je opravdu hrozný..v noci pořád kašle ty hleny jsou hrozný…já vůbec nespím porad ho hlídám…????

Lex1
Kecalka 315 příspěvků 17.03.18 09:38

@diginiga nemusíš se bát, nic se mu nestane, nemusíš ho hlídat, umí kaslat, je to jen nepříjemné jak pro mimčo, rak pro rodiče. Ale bát se určitě nemusíš :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza poslala vzkaz z Pákistánu: Mluví o ponižování, sebevraždě i trestu smrti!

Češka Tereza čeká v Pákistánu na rozsudek za pokus o pašování devíti... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama