Nekončící kašel

522
25.1.20 09:30

Kašel nekončící

Ahojky, jsem už zoufalá, mam doma už dva tydny syna a pořad kašle!!! Vykaslava hleny- hlavně rano a večer..MUDr od zacatku řekla at bere stoptussin, po týdnu jsem byla opět u MUDr. Ze stále kašle a říkala, at pokračují v léčbě se stoptussinem akorát ze mam zvýšit dávku z 2,5 měl na 5ml ( je mu 10, váží 27kg), jenže žádná změna - pořad kašle!!! ( říkala ze syn je na pošlech čistý). Ja začala taky kaslat, sla ke své MUDr a dala mi erdomed- beru třetí den a cítím jak je ucinny. Si říkám, co místo toho stoptusiinu? - přijde mi na prd… žádné výsledky. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

414
25.1.20 09:48

@santape
My vzdy take zaciname stoptussinem, ale jakmile zacnou vykaslavat prechazime na ambroxol nebo podobne sirupy. Od zacatku lecby, ale davame kapky Kaloba (doporucili je nam na ORL) a nedam na ne dopustit. Hodne nam take pomohla inhalace vincentky. Dokud jsme Kalobu nedavali a neinhalovali, syn kaslal v kuse nekolik tydnu a opravdu zabral az erdomed pro deti. Kazdopadne pokud nam stoptussin nezabira, mudr vzdy prepise neco na predpis (erdomed ci ventoliber). V tomto mame skvelou lekarku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7500
25.1.20 09:50
@santape píše:
Ahojky, jsem už zoufalá, mam doma už dva tydny syna a pořad kašle!!! Vykaslava hleny- hlavně rano a večer..MUDr od zacatku řekla at bere stoptussin, po týdnu jsem byla opět u MUDr. Ze stále kašle a říkala, at pokračují v léčbě se stoptussinem akorát ze mam zvýšit dávku z 2,5 měl na 5ml ( je mu 10, váží 27kg), jenže žádná změna - pořad kašle!!! ( říkala ze syn je na pošlech čistý). Ja začala taky kaslat, sla ke své MUDr a dala mi erdomed- beru třetí den a cítím jak je ucinny. Si říkám, co místo toho stoptusiinu? - přijde mi na prd… žádné výsledky. :zed:

Solmucol bych koupila, dávala přes den a na noc Stoptussin. To že kašle, je v pořádku, potřebuje na podporu kašle přípravek, když je zahleněný. A 2,5ml bylo docela málo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19239
25.1.20 10:01

Me se na kasel nejvic osvedcil jitrocelovy sirup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2135
25.1.20 10:05

2,5 ml stoptussinu je málo pro takhle velké dítě, teda pokud mu dáváš tu dětskou verzi. A proč nenapíše doktorka malému taky erdomed?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
741
25.1.20 10:07

Syn taky kašle a dáváme ACC, žádné zlepšení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 10:07

Já většinou co jde nejdu do žádné chemie, nicméně letos na podzim už se to dostalo do fáze, že jsem synovi koupila ACC long. Je to sice až od vyššího věku, ale lékárnice mi to prodala s tím, ať dám 7 letému půlku a je to ok. Zabralo to teda zázračně + na 5 dní vzít z brutálně promořeného kolektivu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
25.1.20 10:34

Hedelix ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2401
25.1.20 10:35

U nas to same, tyden jsme byli doma a pak uz ne, na poslech cisty a muze to trvat pry 4 tydny… davam kapky levopront. V noci sice spi ale rano je masakr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
25.1.20 10:37

Dneska už si doktoři neví rady s kašlem, to se picnu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu