Kastrovaný kocour a kastrovaná kočka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6042
22.5.22 07:16

kastrovaný kocour a kastrovaná kočka

Mám kastrovanou kočku a plánuji pořídit ještě jednu. Mám obavu, pokud by to byl kocourek, byť kastrovaný, aby ji nenakrýval a tím pádem netrápil. Takže dost váhám, zda pořídit kocourka nebo raději kočičku? Máte nějakou radu nebo osobní zkušenost? Co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32690
22.5.22 07:18
@Caitlyn píše:
Mám kastrovanou kočku a plánuji pořídit ještě jednu. Mám obavu, pokud by to byl kocourek, byť kastrovaný, aby ji nenakrýval a tím pádem netrápil. Takže dost váhám, zda pořídit kocourka nebo raději kočičku? Máte nějakou radu nebo osobní zkušenost? Co si o tom myslíte?

Máme kočičku i kocourka a žádné choutky nemají. Nemusíš se bát. Kocourka si pořiď. 🐈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55332
22.5.22 07:20

@Caitlyn mame kastrovanou kocku i kastrovaneho kocoura. Zakrokem prosli, kdyz meli cca 2 kg (asi ve 4 mesicich). Nevyjizdeji po sobe. Navzajem si lizou hlavy, jsou akcni, lovi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
590
22.5.22 07:23

Úplně v klidu si můžeš pořídit kocoura. Tohle by hrozilo v případě, pokud by se jednalo o staršího kocoura, který dříve kočky nakrýval, tam je možné, že by v tom pokračoval i po kastraci, ale jinak se není čeho bát a můžeš být naprosto v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58724
22.5.22 07:33

Máme doma dva kastrované kocoury a kastrovanou kočku. Dva poslední jsou zachránění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6042
22.5.22 07:33
@Ja-rekk píše: Úplně v klidu si můžeš pořídit kocoura. Tohle by hrozilo v případě, pokud by se jednalo o staršího kocoura, který dříve kočky nakrýval, tam je možné, že by v tom pokračoval i po kastraci, ale jinak se není čeho bát a můžeš být naprosto v klidu.

Ok, to dává smysl. Když kocourka, tak takového, který ještě nikdy nenakrýval 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 08:22

Máme kočku a kocoura a úplně bez problémů, jsou to obrovští kamarádi. :*
Kočka byla první, ve dvou letech k ní přibylo kotě - kocour. Kdyz začal dospívat, začal se snažit i nakrývat - ale naše kočka je u nich šéfová a nenechala se. Nechali jsme ho vykastrovat a jako když utne, úplně o ní v tomto směru ztratil zájem. Teď spolu spávají, navzájem se umývají, hrají si, jí z jedné misky atd. Je skvělý je pozorovat. :)

• Citovat
  • Nahlásit
590
22.5.22 08:24
@Anonymní píše:
Máme kočku a kocoura a úplně bez problémů, jsou to obrovští kamarádi. :*
Kočka byla první, ve dvou letech k ní přibylo kotě - kocour. Kdyz začal dospívat, začal se snažit i nakrývat - ale naše kočka je u nich šéfová a nenechala se. Nechali jsme ho vykastrovat a jako když utne, úplně o ní v tomto směru ztratil zájem. Teď spolu spávají, navzájem se umývají, hrají si, jí z jedné misky atd. Je skvělý je pozorovat. :)

A proč anonym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat