Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky, zatím jen spíš orientačně do budoucna:-) kde mám najít a jak založit takové ty pěkné metříky, kde je fotečka vyvíjejícího se miminka, měnící se každý týden a ještě k tomu jsou připiosované nějaké zajímavosti? prosím o radu díky ![]()
s českým popiskem nevím ale na www.lilypie.com
stačí když klikneš na něčí metřík a hned se ti otevře odkaz ![]()
Ahoj udělala jsem matřík ale nevím jak si ho dát na profil,prosím vás poradí mi někdo,mám takový to kod co s ním?""http://www.celysvet.cz/metrik/line-35cbc56223e4be0d99874d252245f5c4.png:http://www.celysvet.cz/…2245f5c4.png ![]()
monikalysa píše:
S českým http://www.celysvet.cz/…a-forum-blog
líbí se mi přesně typ metříku jaký máš Ty, ale nevím kde a jak ho tam najít ![]()
holky, nevíte, jestli nějaký metřík funguje i na FB? Měla jsem Lilipie, ale ten přestal s FB spolupracovat. Chtěla bych, aby se mi zobrazoval v profilu.
irisko - nastavení - sjeď dolů, a tam je podpis - tam dáš ten kód - uložit a je to