Kde hledat brigádu od 15 let

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.6.22 17:03

kde hledat brigádu od 15 let

Dobrý den. Letos dokončím základní školu a již mi bylo minulé léto. Ale teď se potýkám s problémem, že na internetu nemůžu najít brigády od patnácti. Je mi jasné, že jich moc nebude ale nenarazil jsem na jedinou nabídku. Nemá někdo zkušenosti kde hledat? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
646
19.6.22 17:04

MacDonald's.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41158
19.6.22 17:06
@Anonymní píše:
Dobrý den. Letos dokončím základní školu a již mi bylo minulé léto. Ale teď se potýkám s problémem, že na internetu nemůžu najít brigády od patnácti. Je mi jasné, že jich moc nebude ale nenarazil jsem na jedinou nabídku. Nemá někdo zkušenosti kde hledat? Děkuji

no nevím, jestli už není pozdě. A o 15 leté se zaměstnavatelé příliš prát nebudou, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59815
19.6.22 17:09

Teď jsou sezónní práce, sběry. Sběr jahod byl. Ten končil tento týden. Teď jedou meruňky, nektarinky, třešně, okurky nakládačky se budou sbírat.
Nemáš v okolí někoho, kdo má tyhle sady? Tam se hodí každé ruce. A většinou se začíná brzo ráno. Takže odpoledne se stíhá i bazén.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41158
19.6.22 17:11
@Stará známá píše:
MacDonald's.

ti o takové mladochy úplně nestojí. Když jsem projela inzeráty okolních mekáčů, tak chtějí HPP, brigády dlouhodobé i přes školní rok, jeden inzerát byl bez věku, další tři 17 nebo 18 let. Oni totiž potřebují lidi, kteří by dělali zavíračky, ty jsou po desáté - noční, to pod 18 nemůžou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43656
19.6.22 17:13
@Anonymní píše:
Dobrý den. Letos dokončím základní školu a již mi bylo minulé léto. Ale teď se potýkám s problémem, že na internetu nemůžu najít brigády od patnácti. Je mi jasné, že jich moc nebude ale nenarazil jsem na jedinou nabídku. Nemá někdo zkušenosti kde hledat? Děkuji

V nejbližším okolí. Poptej se kamarádů, kam jdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8589
19.6.22 17:19

U nás nabírala fabrika, stánky se zmrzlinou a jinde všude možně. Jen nehledej na internetu a běž se osobně nebo telefonicky poptat nebo někdy dokazují brigádu rodiče přes známé. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59815
19.6.22 17:23

A takové brigády se domlouvají předem. Ne těsně před prázdninami. Teď snad leda letáky roznášet.
Na koupalištích a v ZOO umí hledat do bufetů pomocnou ruku. Ale to si myslím, že bude taky dávno obsazeno. Tam se platilo už za nás dobře a byla to jistota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59815
19.6.22 17:31

Ještě mi napadlo. Když jsem dělala vedoucí tábora. Tak nám tam majitelka tábora sehnala posilu. Tehdy poprvé taky měla slečna 15r. Zkus se podívat na fb „jdi pracovat v pedagogických oborech nebo jsme asistenti“. Tam jsem tehdy před lety našla nabídku na letní práci/brigádu na táboře. To bylo hezky placené. Několik let po sobě jsem měla brigádu na léto jistou. A vždycky jsem měla k ruce mladé holky. Loni jsem tábory pustila.
Je možné, že jim někdo vypadne a budou hledat akutně na léto posilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4928
19.6.22 17:33
@Anonymní píše:

Zkus pracovni agenturu pro studenty… my takhle chodily pres agentury týden do čokoládovny, jinak tam mají i doplnování zboží, lahůdky atp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2991
19.6.22 17:34
@Anonymní píše:

Osobně a ne přes internet. Takže firmy co máš v okolí - stavebnictví nějaké nošení pytlů a lehčí práce, zahradnictví trhání plevele, prodej zmrzliny apod…
Je pravda, že je to skoro před prázdninami a většina brigád je rozebrána tak těžko říct zda něco najdeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.6.22 17:44

Pamatuju si, že jedna z bývalých spolužaček dělala v 16 v Albertu a vybalovala zboží. Ale netuším, jak to funguje teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21460
19.6.22 17:46

Ozvývej se tam, kde nejsou noční služby a nebudeš pracovat s penězi - nehledě na to že nepíšou že by byli pro lidi od 15 let.

Stejně tak obejdi podniky ve tvém okolí a ptej se jestli je tam vedoucí/majitel a pokud ne, tak tam nech papír kde na tebe bude kontakt a kde napíšeš že hledáš práci a jakou zhruba máš předtavu času, co chceš na brigádě strávit.

Hotely určitě budou potřebovat někoho na úklidy, různé stánky se zmrzlinami a nebo krámy s obchody pro turisty taky kažodu chvíli někoho potřebujou, stejně tak koupaliště.

Určitě řetězce rychlého občerstvení.

Zeptej se taky na poště.

Jestli máš někde v dosahu kam dojdeš či dojedeš nějaké větší zemědělce, tak ty budou potřebovat přes léto brígádníky, stejně tak často zahradníci a samozřejmě lesáci

Na interetu hledej třeba tady a na facebooku, ale spolehlivější bývá to prostě obejít a někam se vnutit.

https://www.fajn-brigady.cz/

nebo tady

https://www.prace.cz/ a zaškrtni brigády a přidej regon

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
19.6.22 17:47
@vokishka píše:
ti o takové mladochy úplně nestojí. Když jsem projela inzeráty okolních mekáčů, tak chtějí HPP, brigády dlouhodobé i přes školní rok, jeden inzerát byl bez věku, další tři 17 nebo 18 let. Oni totiž potřebují lidi, kteří by dělali zavíračky, ty jsou po desáté - noční, to pod 18 nemůžou

V Praze ano. Nase dite tak pracuje, podminka 15let a ukoncene zakladni vzdelani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41158
19.6.22 17:49
@Stará známá píše:
V Praze ano. Nase dite tak pracuje, podminka 15let a ukoncene zakladni vzdelani.

tak tam asi mají nedostatek lidí. Pokud netrpí nouzí, tak si vybírají, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat