Kde koupím čokoládu Ritters spor buenos dias?

8
4.2.22 14:59

Kde koupím čokoládu Ritters spor buenos dias

Poraďte prosím, byla výborná, přitel ji miluje, a dostali jsme ji od jedne starší paní-zákaznice přítele. Od té doby ji hledáme a nikde, pouze přes německé eshopy… viděli jste ji někde?😍

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1032
4.2.22 15:17

Tyhle specialni edice meli v Lidlu.Ale asi to nebude staly sortiment :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1266
4.2.22 15:20

Napadá mě tak Lidl a hlídat ty týdny. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2863
4.2.22 15:56

U nás mají tyhle exotické příchutí na benzince, no name, žádná Benzina a spol. Pak často Vietnamci mají netypické sladkosti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6672
4.2.22 16:07

U nás někdy mívají různé neobvykle v takových těch slevněnkových prodejnách, kam se vozí zboží kolem data spotřeby (nebo po něm), tam právě taky mívají i zahrniční.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
4.2.22 16:09

@klamonožka vubec nevim kde takove obchody najit, jsem z ostravy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6672
4.2.22 16:22

@Marci03 Vygoogli si „Slevněnka, Ostrava“. :nevim: Ale neslibuju, že to tam mít budou, jen že tam mívají takové nahodilé kurózní zahraniční sladkosti a viděla jsem tam už i čokolády této značky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
smajlik345
4.2.22 16:25
@Marci03 píše:
@klamonožka vubec nevim kde takove obchody najit, jsem z ostravy

Nějaké německé obchody - kravaře mají např. theuerland Něco takového bude určitě i v Ově a když ne, tak se zeptat prodavačky zda by nemohla objednat

  • Citovat
  • Upravit
8
5.2.22 13:22

@smajlik345 díky moc za radu☺️️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
144
5.2.22 14:36

Tady( Praha) ji mají u Vietnamce. Zkus kouknout někde u vás…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
11.2.22 07:54

@Lenika85 wow a mají jí tam pořád? Byla bych vděčná kdyby jsi mi poslala par kousku poštou, odvděčila bych se. Je to srdcova zaležitost. Tady jsem hledala už všude

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
144
11.2.22 08:25

@Marci03 napsala jsem sz

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18243
20.2.22 16:20

Od čtvrtka bude v Lidlu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová