Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Ahoj. Nevíte, kde se dají koupit zimní botičky Superfit na chomutovsku? Bojím se, že se netrefím do velikosti, když je budu brát přes net
Díky
@Monika24 no když jsem tam prodávala, tak je měli a kamarádka mi řikala, že si tam pro ně pojede pro kluka na zimu. Takže je stále mají.
Na to jsem se zrovna chtěla taky zeptat, protože ho nemůžu nikde vypátrat ![]()
@Monika24 píše:
Na to jsem se zrovna chtěla taky zeptat, protože ho nemůžu nikde vypátrat
no mě to právě překvapilo, protože pokud vím tak tu není, jezdila jsem do Humanicu do Mostu, ale netuším jestli tak stále je, už je to nějaký pátek co jsem tam byla naposledy
Tak Chomutovsko jsem brala i okolí… prostě vím, že je maj v Humanicu a ten je v každým větším městě. Jen si už z hlavy nepamatuju pobočky, ale prodejen je po celé ČR asi 30.
Ja je loni kupovala v CV v prioru. Asi v Humaniku. Měli ale strašně malý výběr velikosti a jen 2 typy. Paní říkala, ze moc nejsou, protože jsou drahý.