Kde mi vezmou neočkované dítko - Moravskoslezský kraj

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Eva2610
1.11.23 07:31
@Cullenova píše:
A na zaklade ceho zjistis, ze je skolka dobra? Podle toho, ze jedna pani povidala? Vzdyt tam nechodi ani kontroly. To by pro me bylo hodne alarmujici. [/cita

Nejsem slabomyslna. Nespoléhám se při výběru institucí pro děti ani na jednu paní ani na akreditaci.

  • Citovat
  • Upravit
5661
1.11.23 07:36
@marinka5 píše:
@Cullenova a o čem? :think: ráda se poučím…jo vlastně o tom, že budu mít lehčí průběh

Tak snad vis, v cem spociva ockovani, jestli ockujes nebo proc neockujes, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34322
1.11.23 07:38
@Cullenova píše:
Ja ti uz v minule diskuzi psala, ze nehodlam diskutovat s nekym, kdo neockuje. Tak na me nereaguj, nebo mi zas akorat zvednes tlak :mrgreen:.

A jak vis, ze neockuju? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10486
1.11.23 07:41

@Cullenova neodpověděla jsi mi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34322
1.11.23 07:42
@Cullenova píše:
Pane boze, vzdyt ockovani neni o tom, ze nemoc nedostanes. To je zase vyplod toto.

Precti si nejaky serologicky prehled, jak dopadlo testovani protilatek po hexe.
Nektere deti nemaji nic a bylo jich docela dost.
Proste na ockovani nezareagovaly.

Treba zrovna tvoje ockovane dite vubec imunni neni. To jsou veci, co :P.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ludmilaadamkova
1.11.23 07:43

Jedna moje známá neočkuje a dává dítě do lesní školky. Co je na tom nevýhoda je, že nemají dotace takže cena je pak klidně přes 10 tisíc - při celodenní docházce. Pokud mají dotace od státu (i takové lesní školky jsou) tak tam ti zase už nevezmou neočkované dítě pokud není předškolní.

  • Citovat
  • Upravit
5661
1.11.23 07:43
@marinka5 píše:
@Cullenova neodpověděla jsi mi

Protoze bys na tu tvoji otazku uz mela davno znat odpoved. Ja nejsem zadny pribalovy letacek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tosidelassrandu
1.11.23 07:50
@Lucie_Sx píše:
Precti si nejaky serologicky prehled, jak dopadlo testovani protilatek po hexe.
Nektere deti nemaji nic a bylo jich docela dost.
Proste na ockovani nezareagovaly.Treba zrovna tvoje ockovane dite vubec imunni neni. To jsou veci, co :P.

I kdyby to byla pravda (zdroj?) tak je to přesně důvod, proč se musí naočkovat všechny děti, které naočkovat lze. Jenže to je prostě problém dnešní doby, jak narůstá počet matek sledující dezinformační weby a jsou v těch různých “skupinkách” na FB, tak je víc odpůrkyň no :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
34322
1.11.23 07:51
@ibis píše:
Tvl :roll: Bych ti přála 24h směnu na urgentu!
Od začátku roku bylo vyšetřeno na přítomnost protilátek skoro 2000 pražských zdravotníků. „Kvůli nízké nebo žádné hladině protilátek bylo proto následně očkováno již 254 zdravotníků,“ řekl s tím, že po dnes vyhlášeném očkování jich bude kolem 800.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/…ln_domov_ele

40% dospelych zdravotniku potrebovalo naockovat, protoze uz nebyli imunni.
Kolektivni imunita je nejvetsi dezinformace vsech provaxeru.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34322
1.11.23 07:52
@Tosidelassrandu píše:
I kdyby to byla pravda (zdroj?) tak je to přesně důvod, proč se musí naočkovat všechny děti, které naočkovat lze. Jenže to je prostě problém dnešní doby, jak narůstá počet matek sledující dezinformační weby a jsou v těch různých “skupinkách” na FB, tak je víc odpůrkyň no :nevim:

Strejda google, Serologicky prehled. Hezke cteni preji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5173
1.11.23 07:54
@Lucie_Sx píše:
Od začátku roku bylo vyšetřeno na přítomnost protilátek skoro 2000 pražských zdravotníků. „Kvůli nízké nebo žádné hladině protilátek bylo proto následně očkováno již 254 zdravotníků,“ řekl s tím, že po dnes vyhlášeném očkování jich bude kolem 800.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/…ln_domov_ele

40% dospelych zdravotniku potrebovalo naockovat, protoze uz nebyli imunni.
Kolektivni imunita je nejvetsi dezinformace vsech provaxeru.

No vždyť říkám sečtělá si :potlesk: Ale to je tak asi všechno :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
99
1.11.23 08:00
@Anonymní píše:
Dobrý večer,chtěla bych poprosit o radu maminky převážně v okolí Opavy maximálně Moravskoslezského kraje. Mám neočkované dítko z osobních důvodu a potřebuji najít místo/školku kam bych ho dala pravděpodobně do 5 let než přestoupí do klasické školky, kdy už je docházka ze zákona povinná…pokud to, tak vůbec můžeme udělat.
Děkuji

A proč by ti ho měli někde brát? Jistě jsi předem věděla, že ti ho prakticky nikde nevezmou ještě předtím, než jsi se tak sobecky rozhodla neočkovat, tak si za tím teď stůj a necpi ho do normální školky. Holt si teď nes následky svého jednání :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5661
1.11.23 08:04
@ibis píše:
No vždyť říkám sečtělá si :potlesk: Ale to je tak asi všechno :think:

Pokud ji prijde jako relativni zdroj Google, tak se nedivim, ze tu pise takove hlody :mrgreen:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tosidelassrandu
1.11.23 08:05
@Lucie_Sx píše:
Strejda google, Serologicky prehled. Hezke cteni preji.

Opakuji tedy: Není to přesně argument, proč očkovat? 8)

  • Citovat
  • Upravit
5173
1.11.23 08:08
@Cullenova píše:
Pokud ji prijde jako relativni zdroj Google, tak se nedivim, ze tu pise takove hlody :mrgreen:.

Hrozně jednoduchá je, hlavně duchem :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek