Kde najít učebnice na sš

Anonymní
29.4.20 18:43

Kde najít učebnice na sš

Dobrý den,
Chci se zeptat kde najít seznam učebnic na sš, není na stránkách školy. Dcera bude v domově mládeže a myslím si, že se budou později hůř shánět
Rada?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25889
29.4.20 18:46
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Chci se zeptat kde najít seznam učebnic na sš, není na stránkách školy. Dcera bude v domově mládeže a myslím si, že se budou později hůř shánět
Rada?

Nikde, kazda skola muze mit jine. Napis jim mail.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21324
29.4.20 18:54
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Rada?

a to už ví že jí vzali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
29.4.20 20:12

Nejde na stavarnu? Akorat jsem je naskladala do kufru, ze je nekam odvezu, starsi dcera se netvari, ze by sla v mojich stopach :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
29.4.20 20:13

Ale jinak ma dooost casu na ucebnice.Uz ji vzali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11914
30.4.20 21:25
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Rada?

tohle je nejlepší zjistit si přes školu. pokud nemají na stránkách seznam, tak přímo kontaktovat někoho ze školy. když někdy nevím, kontaktuji sekretariát a oni už mě nasměrují :-) jinak mám na střední dvě holky. mladší má učebnice od školy, kupujeme jenom pracovní sešity na jazyk a matiku. starší si většinu kupuje sama, ale vždy na na začátku školního roku mají ve škole burzu, kde si může koupit použité učebnice od starších spolužáků (nebo později prodat svoje) a část učebnic objednává škola hromadně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat