Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Tak já to pochopila, ze mimo chce dřív ven, a dela se všecko možný aby se udrzelo "aspon "do toho 34,ne ze mamka chce…
Me se E narodila ve 34tt. nastesti schopna sama fungovat bez přístrojů ale byla jsem v Motole v nakym okresní špitále bych nerodila.
V Ustí od 36+0tt a jinde to bude také to samé. Spádové porodnice pro dřívější porod jsou Pardubice či Hradec, kde mohou novorozenci poskytnout neonatologickou péči. Když přijedeš někam jinam, tak ti při převozu rychlou na výběr nedají. Za sebe rozhodně doporučuji při předčasném porodu HK.
@verulicek píše:
@Mikys chce? to přece nemůže nikdo záměrně chtít! to by snad byl i trestný čin ohrožování zdraví ne?myslím, že zakladatelka nechce rodit záměrně brzo…jen to blbě podala.Příspěvek upraven 07.08.14 v 22:11
Rozumím tomu tak, že hrozí předčasný porod, který už zastavovali a déle, než do uvedeného týdne to nevydrží.
Asi bych si vybrala tady http://www.neonatology.cz/…gicka-centra
.
Od 30 tt mi zastavovali porod v nemocnici, jelikoz mam srdecni onemocneni nemohu dostat takove leky abych vydrzela do terminu.. Uz mam doma holcicku a pred par lety jsem o miminko prisla v pokrocilem stadiu tehotenstvi. Opravdu bych radsi rodila 40tt ale bohuzel neni mi doprano a v Hk pry se mnou nemuze byt ani pritel.. Jen na vysvetlenou rypalkam, tem pozornejsim dekuji za radu ci nazor ![]()
@missel88 Je důležitější zdravé miminko, nebo aby tě přítel držel za ručičku? Promiň, ale nějak mi unikají tvoje kritéria výběru té nejlepší nemocnice pro tvé dítě.
@hanka.br. píše:
@missel88 Je důležitější zdravé miminko, nebo aby tě přítel držel za ručičku? Promiň, ale nějak mi unikají tvoje kritéria výběru té nejlepší nemocnice pro tvé dítě.
Zřejmě mi nerozumíte.. Ale nevadí, co jsem potřebovala vědět mi napsali. Děkuji
@missel88 píše:
Zřejmě mi nerozumíte.. Ale nevadí, co jsem potřebovala vědět mi napsali. Děkuji
Nerozumím, to jsi trefila. Hodně štěstí.
@missel88
Aha takhle zravotni komplikace.
Tady nekdo dal odkaz na ty nemocnice, tak to prostuduj. Zkus treba kontaktovat doktory a res to primo tam.
Drzim palce at vse probiha v pohode a jeetli bude treba takhle driv porodit, tak at ma drobek maly tu spravnou peci.
Ja jsem z Moravy rodila jsem teda az po 38tt ale i kdyz je to pro me dal volila jsem Zlinskou porodnici, ze jsem vedela, ze tam v jedne budove kdyby se neco delo, tak vse tam maji. Kdybych mela rodit na Hodoninsku kam patrim a neco se delo tak by mi dite prevazeli jinam proto jsem sla rodit rovnou tam, kde maji vse v jedne budove a provoz by nebyl. To bylo pro me rozhodujici.
Ty budes rodit hodne brzo neres ruku pri porodu, ale to aby dite bylo ve spravne peci, drzim palce at je vse ok
.
@Kelsey Díky máte pravdu. Člověk potřebuje nakopnout a podpořit a ne zadupat do země
mám v tom jasno..
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.
@Mikys chce? to přece nemůže nikdo záměrně chtít! to by snad byl i trestný čin ohrožování zdraví ne?
myslím, že zakladatelka nechce rodit záměrně brzo…jen to blbě podala.
Příspěvek upraven 07.08.14 v 22:11