Kopie Kdo bude rodit červen-červenec 2014?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
815
30.10.13 07:46

Jinak vcera jsem delala digi test a vysledek byl +1-2 ;-)

  • načítám...
16732
30.10.13 07:55
@prdelka184 píše:
Ahoj holky.. hlavně dělat test, není moc dobrý.. protože i když se něco podělá, tak v krvi hcg zůstává nějaký čas, takže z testu se nic moc nepozná.. Já po revizi měla ještě 14 dní pozitivní těhotenský test.. a to už byl prcek dávno vyndanej.. :( takže na to se neupínejte..
mě zas dneska vystrašilo trošku to, že mi v noci nebolely tolik prsa jako vždy.. tak taky nevím, jestli je všechno ok.. k doktorce jdu až v pátek ráno.. tak musím vydržet.. to je doba.. holky, ať už jsme všechny za tím rizikovým obdobím…

noo tak to máme teď tak nějak podobně. Mě teda prsa spíš neboleli, jen na dotek a dnes jako když utne-vůbec nic. Ale měla jsem to tak už před kontrolou, že třeba den dva nic a pak zase trochu jo. Takže se tím uklidňuju. Ale je to nápor na nervy :roll: Dr mi sice říkal, že můžu přijít i dřív než za měsíc, ale zas když nemám problémy tak zbytečně uzv dělat nechci. Ono to také není dobré.

  • načítám...
22948
30.10.13 08:52

@Nikohlava :mavam: ahoj, tak jeste jednou gratuluji :potlesk: kdy jsi mela posledni ms? i kdyz ja nevim jak se to pocita po ivf :think: snad tu nekdo bude vedet :nevim: a kdy jdes do caru?

  • načítám...
22948
30.10.13 08:54

@prdelka184 me ty prsa taky jak kdy, normalne je necitim, jen kdyz je zmacknu nebo na nich lezim..to bude v pohode :pankac: a s tim testem to jsem fakt nevedela :nevim: ja tu mam jeste 2,kdyby byla nejaka pochybnost, tak to jsi me moc nepotesila :roll:

  • načítám...
22948
30.10.13 08:58

Holky uz mate nektera :srdce:?A pokud jo v jakym tydnu jste ho videly?

  • načítám...
16732
30.10.13 08:59

@lucynka25 no já mám ještě x balení(zásoba z ivf), ale když mi vynechala MS(2 dny zpoždění) tak jsem si dělala test a byla tam ta testovací čárka silnější než kontrolní, za 2 dny jsem si dělala znovu a byla slabší, ten samý den jsem brala krev a hcg bylo přes 2 tisíce a za dva dny přes čtyřitisíce. Hledala jsem v diskuzích a tam mi to potvrdili. Dnes jsem měla taky chuť testnout(kvůli těm prsům), ale neudělala jsem to, protože by mě to akorát ještě víc rozhodilo. Tak si říkám, že je to ok, nekrvácím, srdíčko máme tak se snažím být nějak v klidu. I když mi to dá práci.

  • načítám...
10959
30.10.13 09:00
@lucynka25 píše:
Holky uz mate nektera :srdce:?A pokud jo v jakym tydnu jste ho videly?

v 6+4

  • načítám...
6703
30.10.13 09:01

@lucynka25 ja vim, ze jsem nepotesila, ale bohuzel to tak je. Kdybych to nevedela z vlastni zkusenosti, tak bych se tomu taky divila. Bohuzel to chvilku trva nez to z ty krve a moci odejde.

  • načítám...
16732
30.10.13 09:01
@lucynka25 píše:
Holky uz mate nektera :srdce:?A pokud jo v jakym tydnu jste ho videly?

já byla na kontrole asi 5+5(podle poslední ms) a srdíčko tlouklo

  • načítám...
6703
30.10.13 09:03

@Sisi137 je teda fakt, ze v dubnu pred kontrolou me prsa taky prestaly trochu bolet a na kontrole byl prdolik jeste v poradku. Tak je to asi normalni. Doufam. :-)

  • načítám...
22948
30.10.13 09:05

@Sisi137 ja se naposledy testla nez jsem jela v pondeli na tu pohotovost a dobry :dance: a hlavne je to pryc, tak jsem v klidu…ale fuj zase jsem najela na nejakou hnusnou diskuzi o potratech a je mi z toho na nic..zajimalo by mne kolik % tehotenstvi vydrzi, protoze mi prijde, ze ma kazda 2.spatny konec :pocitac:,ale to je snad tim, ze se potrebuji sverit..a chudak Petra, strasny, cetla jsem to na rijen// je to strasne nespravedlive!!! :cert: :cert: :cert: uz aby to bylo za nami ty 3.mes,ty uz to mas za par :potlesk: ja jeste musim cekat na utery na to :srdce:

  • načítám...
6703
30.10.13 09:06

Ja byla prvne u dr v 5+2tt a to jeste nic, jenze to jsem byla 17 den po ovulaci. Mam ji dyl. A rika se ze 25 dni po ovulaci by melo bejt srdicko. Dneska jsem 7+0tt a v patek 7+2tt. Takze uz snad srdicko bude. :-)

  • načítám...
16732
30.10.13 09:07

@lucynka25 no tak já do takových diskuzí vůbec nelezu. Byla bych z toho ještě víc na nervy.

  • načítám...
19799
30.10.13 09:07

@lucynka25 já doufám, že :srdce: bude zítra :think:

  • načítám...
22948
30.10.13 09:07

@Sisi137 fakt jo? ja jak tam byla v po na ty pohotovosti, tak jeste nic, ale taky rikala, ze je to krap a hlavne jsem mela ovulku 3dny po pregnylu, podle bt, tak nevim byla jsem 5+3-5+6,no v utery budu 6+4-7+0,to uz tam musi byt..i kdyz jsem nekde cetla, ze ho mela az 8tt :nevim: :roll:

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová