Kdo bude rodit, nebo uz rodil u Apolináře?

295
2.6.16 17:18

Kdo bude rodit nebo uz rodil u Apolináře

Ahojky holky, jsem registrovaná u Apolináře, termín mám 5.8. A jen by mě zajimali vaše zkušenosti, kdo zvas tam ted někdy rodil-spokojenost atd, a taky kdo tam bude rodit treba se tam sejdem a navzájem podpoříme :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

139
2.6.16 18:22

Ahoj já mám termín 26.6. a rodit u Apolináře budu, takže díky za založenou diskuzi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13291
2.6.16 18:35

Ja, tady. Dvakrat a spokojenost, takze ted potreti. Uz tam znam personal a prostredi a moc se tesim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
2.6.16 18:40

Já rodila v prosinci plánovaným císařem. Měla jsem mít spinal, ale nešlo jim zavést jehlu, tak po třetím pokusu jsme se shodli na celkové. Personál moc příjemný. Pak jsem ale byla na nadstandardní a super. Na obyc pokoj bych nešla podle toho co jsem slyšela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13291
2.6.16 18:47

@Beaumont No vidis a ja mela zrovna na obyc. pokoji lepsi sestricky nez u nadstandardu. Jinak nadstandard, doporucuji radsi dvojak nez samotku, mohly jsme si pohlidat deti, kdyz si druha mamina potrebovala nekam odbehnout a nemusely je pokazdy vlacet na sesternu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
2.6.16 22:22

@Alena08 :mrgreen: no vidíš, ja 5.8.takze mi pak napises co a jak :-)
Takze holky spokojeny s porodnici? To jsem rada a jaký jsou sestřičky na šestinedělí? Bojím se kojení..ze mi to nepůjde..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.16 22:24

Ja nespokojena, omylem mi rozrizli mocak. Predtim se mala dusila na pupecni snure a oni furt vahali s cisarem. Po porodu jsem byla hodne unavena, sestry se me ptaly, proc porad spim, az jednu mladou dr. napadlo mi dat transfuzi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1418
2.6.16 22:25
@Beaumont píše:
Já rodila v prosinci plánovaným císařem. Měla jsem mít spinal, ale nešlo jim zavést jehlu, tak po třetím pokusu jsme se shodli na celkové. Personál moc příjemný. Pak jsem ale byla na nadstandardní a super. Na obyc pokoj bych nešla podle toho co jsem slyšela.

Já to měla opačně. Obyč pokoj super, na nadstandardu furt buzerovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
2.6.16 22:27

Ježíš marja..a to si tam rodila kdy? tak hlavne, ze jste v poradku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.16 22:28

Pred dvema rokama. Nastesti jsme, ale furt jsem se musela dozadovat toho cisare.

• Nahlásit
  • Citovat
665
2.6.16 22:53

Jako sestřičky fajn…taky byla i můra nějaká, ale toto mne nerozhodí. Spíš to prostředí. Návštěva může až na pokoj. Vlastní toaleta asprcha. Takové domactejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
3.6.16 09:40

Tak ona se asi najde všude nejaka ta mura :-) ja se porodu strašně bojím nebo se spis bojím všeho :-) tak jste me aspon trošku uklidnili az teda na ten anonymní komentář, ale zas si říkám, ze všude je neco

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.16 10:04
@VercaKk píše:
Tak ona se asi najde všude nejaka ta mura :-) ja se porodu strašně bojím nebo se spis bojím všeho :-) tak jste me aspon trošku uklidnili az teda na ten anonymní komentář, ale zas si říkám, ze všude je neco

Ale zase mi ten mocak zasili dobre, o tom zadna :D

• Nahlásit
  • Citovat
139
3.6.16 10:52

Já mám rodit u Apolináře v červnu, minule na kontrole mi jeden pan doktor rekl, že se mu plod zdá velký a že kvuli mé nemoci srdce, by to byl záhul a radši by volil císařský řez, aby se nestalo, že nekde na sále přo spontánním porodu se stane něco se srdcem… Ted jsem tam byla na kontrole-zas tam byl ale jiný doktor, tomu jsem to řikala, ten kroutil hlavou a říkal, že se mu nic velkýho nezdá a nechápe, proč bych nemohla rodit normálně. Mě je jedno jak budu rodit, hlavne ať jsme oba v pořádku, ale popravdě mě to teď trochu vyděsilo-že ten druhý se ani neptal, nezjistoval více info, jen podle hmatu břicha usoudil, že to je bez problemu (mám rozřízlý hrudník po operaci srdce). Snad má pravdu, ale v tom případě mi zas je divný, když tamten první doktor na to měl uplně jiný názor… V uterý mám jít na ultrazvuk na změření a podle toho ma pan doktor(ten druhý) rozhodnout, já mám ale sto chutí pro svuj klid, ještě dojít s výsledky pak za tím prvním a ujistit se-ale vím, jak by se tvářili sestry a doktor, kdyby se pak dozvěděli, že jsem se informovala ještě u druhého doktora..co myslíte vy? Jinak zatím na mě Apolinář působí tak půl na půl, tak jsem zvědavá jak to pak bude při porodu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.16 11:10
@Alena08 píše:
Já mám rodit u Apolináře v červnu, minule na kontrole mi jeden pan doktor rekl, že se mu plod zdá velký a že kvuli mé nemoci srdce, by to byl záhul a radši by volil císařský řez, aby se nestalo, že nekde na sále přo spontánním porodu se stane něco se srdcem… Ted jsem tam byla na kontrole-zas tam byl ale jiný doktor, tomu jsem to řikala, ten kroutil hlavou a říkal, že se mu nic velkýho nezdá a nechápe, proč bych nemohla rodit normálně. Mě je jedno jak budu rodit, hlavne ať jsme oba v pořádku, ale popravdě mě to teď trochu vyděsilo-že ten druhý se ani neptal, nezjistoval více info, jen podle hmatu břicha usoudil, že to je bez problemu (mám rozřízlý hrudník po operaci srdce). Snad má pravdu, ale v tom případě mi zas je divný, když tamten první doktor na to měl uplně jiný názor… V uterý mám jít na ultrazvuk na změření a podle toho ma pan doktor(ten druhý) rozhodnout, já mám ale sto chutí pro svuj klid, ještě dojít s výsledky pak za tím prvním a ujistit se-ale vím, jak by se tvářili sestry a doktor, kdyby se pak dozvěděli, že jsem se informovala ještě u druhého doktora..co myslíte vy? Jinak zatím na mě Apolinář působí tak půl na půl, tak jsem zvědavá jak to pak bude při porodu..
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama