Kdo čeká třetího sviště?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1181
18.1.13 13:55

@Measmille my odebíráme v sobotu denník a tam jsou narozený miminka, tak tam jich má dost dva sourozence doma… jinak po okolí vyloženě asi až tak ne, ale sem tam nějaká kamarádka se zmíní, že tam a tam se kamarádce narodilo třetí, nebo tak… jinak co mám vyloženě mé známé tak asi 4 mají 3 děti…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2037
18.1.13 14:30
@gaborka18 píše:
@Measmille my odebíráme v sobotu denník a tam jsou narozený miminka, tak tam jich má dost dva sourozence doma… jinak po okolí vyloženě asi až tak ne, ale sem tam nějaká kamarádka se zmíní, že tam a tam se kamarádce narodilo třetí, nebo tak… jinak co mám vyloženě mé známé tak asi 4 mají 3 děti…
:mrgreen: tak sme možná zase generace, která pochopila, že děti jsou smysl života vždyť - jak pravili májové…od roku 2013 by sme měli být duchovně založený :lol: tak třeba zase začne být hodně mnohodětných rodin
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Betty03
18.1.13 14:46

Já teda v okolí mám dost rodin, co třetí mají nebo plánují, kdybych brala křesťanské rodiny, tak to úplně je průměr. Ale i kamarádka z jinýho města mi říkala, že taková ta „střední třída“ teď hodně to třetí dítě má, benjamínka, že když oni čekali třetí, tak už se nikdo netvářil, před 10 rokama že by víc byla za exota /jsou na městě cca 10 tis. J Morava/, my jsme V Čechy.

  • Citovat
  • Upravit
2037
18.1.13 14:57

Já sem ze sev. čech..tak nevím..každopádně vim, že všichni co mě znaj se budou divit a to nemluvim o mé rodině :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4874
18.1.13 19:53

@mama08, jojo, Phil&Teds je klasika pro sourozence, jsou videt hodne a vesmes jsou s nimi lide spokojeni. Urcite u nich plati, ze cim novejsi verze, tim lip. Porad je vylepsuji a vychytavaji. Ma ho sestra a byla s nim spokojena. Akorat ten jeji starsi (rozdil 2,5 roku) je velky a kdyz sedel dole, tak se hlavou opiral o kovovou konstrukci a pohodlne na spani to nebylo, jen na prevoz. A pri plnem obsazeni uz tam neni moc ulozneho prostoru…Kazdopadne je to dobra volba a i jety se podle mne da dobre prodat…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7372
18.1.13 20:01

@Endy To jsem jsi myslela. To velké je už velké na jízdu dole, ale pořád malé na stálé běhání.
No kdyby to tatkovi ujelo, tak abych zase vymýšlela povoz :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4874
18.1.13 20:09
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4874
23.1.13 15:26

Ahoj, tak jsem byla vcera poprve na gynde od testu a to byl cvrkot… Jsem ve 12. tydnu a pry se triple testy delaji ted uz mezi 10. a 12. tydnem, coz jsem netusila. Takze jsem cely den litala od certa k dablu… Z gyndy do skolky pro jedno dite, s nim do nemocnice na krev, s krvi do laborky, z laborky pro druhe dite a jeho kamaradku do druhe skolky a doma uf uf - saty, piti, vecere jim vsem… Scestovala jsem s kocarem MHD celou Prahu a mela jsem dost… Neprohrnute chodniky se zmrzlou breckou jsou fakt lahudka…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Betty03
23.1.13 15:30

Tomu testu mezi 10-12.tt se neříká tripple test, ale prvotrim. screening, tripple test se dělá furt, ale v 16.tt. Někdo dělá oboje, někdo přešel už jen na ten první, který má mnohem vyšší spolehlivost (95%), každý testuje něco jinýho. Mně třeba dělali oboje. Jo, taky jsem si tuhle říkala, že toho testování je ažaž, teď jsem byla kontrolně na krvi (jaterky, krevní obraz), ve 24.tt zas na cukrovkovým testu (bléé)… Teď už snad dají chvíli pokoj, až na konci zas budou ty úžasné monitory :roll: No jo, co bychom pro miminka neudělaly, že. :lol:

  • Citovat
  • Upravit
4874
23.1.13 15:40

@Betty03, aha, tak to pletu dojmy a pojmy… jsem si myslela, ze je to jedno a to same… Me prislo smesny, ze mi budou opet delat, jiz potreti urceni krevni skupiny, tu si fakt nehodlam menit :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7372
23.1.13 16:18

Ahoj, jak pokusní kralíci. A nervy na pochodu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4874
11.4.13 14:23

Ahoj vespolek, co je u vas noveho?

Ja se jdu zitra mrknout na tenhle super vynalez… http://www.rodinnebicykle.sk/…babboe-big-e
Skoda, ze je u nas takovy provoz a bezohledni ridici a nejsou tu rozvinute site cyklostezek. Taky mohli Prahu postavit na vetsi rovine ;o)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2037
11.4.13 14:38
@Endy píše:
Ahoj vespolek, co je u vas noveho?Ja se jdu zitra mrknout na tenhle super vynalez… http://www.rodinnebicykle.sk/…babboe-big-e
Skoda, ze je u nas takovy provoz a bezohledni ridici a nejsou tu rozvinute site cyklostezek. Taky mohli Prahu postavit na vetsi rovine ;o)

nic :mrgreen: já úspěšně kynu se třetím prckem už sem v 17 tt za tři týdny jdu na UTZ… v hlavě už mám srovnáno…jen naši to pořád nevěděj (všechno postupně - co to kecám a nalhávám)
no to poděkuj Libuši..nebo kdo to prorokoval kde to město postavit :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4874
11.4.13 14:59

@Measmille, tak ja jsem 21.tyden a utajila bych to jedine, ze bych s nasima jen skypovala :) Nazivo uz to neschovam ani nahodou…Holt uz je batuzek vytvarovanej a pamatuje si..na paty mesic mam asi ze vsech tri bricho nejvetsi..zase je vyhoda, ze strije nehrozi :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2037
11.4.13 15:02
@Endy píše:
@Measmille, tak ja jsem 21.tyden a utajila bych to jedine, ze bych s nasima jen skypovala :) Nazivo uz to neschovam ani nahodou…Holt uz je batuzek vytvarovanej a pamatuje si..na paty mesic mam asi ze vsech tri bricho nejvetsi..zase je vyhoda, ze strije nehrozi :pankac:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no to je fakt - a máš recht, já mám pocit, že sem taky jak balon…ale zatím se mi to daří tajit…naštěstí je zima - takže mírný sklon a svetr to jistí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak už si za polovinou..tak to ti závidim..už víš co to bude? Já zatim ne… :(
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty