Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@bigl píše:
Sedím si na rukách, abych něco nenapsala, ale fakt mi to nedá. Já teda opravdu nemám ráda, když si tu někdo nad někým odplivne a vím, že život přináší různé situace. Mám pochopení pro pro nevěru, když je ten vztah nějak vyčpělý, s nedostatkem sexu, nedostatkem porozumění, se ztrátou přitažlivosti atd. atd.
Pro co ale nemám a nikdy nebudu mít pochopení, je nevěra, když se ti dva snaží o dítě. Podle mě by každé dítě počaté ve vztahu mělo být zplozené z lásky a když někoho miluju a plánuju s ním rodinu a děti, tak přece nejsem schopná nevěry. To je pro mě úplné tabu.
Tohle je hnus největší, když ženská nebo chlap se doma tváří, jak plánují a plodí z lásky miminko a přitom normálně sprostě shukají někde jinde. Pro tohle nebudu mít pochopení nikdy. Je mi z toho regulérně zle. Úplně stejně jak z chlapů, kteří zahýbají, když mají doma těhotnou ženskou. Tohle má být jedno z nejhezčích období pro ty dva a nerozumím tomu, že to někdo takto zničí.
Zakladatelko, ty sis nakálela do vlastního hnízda a teď, místo aby ses těšila na mimčo a užívala si to, tak budeš mít celé těhotenství peklo v duši. To je prostě ta karma.
Mluvíš mi z duše
Možná jsem na tohle háklivá teď ještě víc, když jsem na začátku těhotenství… A víš co? Já jsem pyšná, že nosím dítě (ačkoli zatím velké asi jako malinu
) svého manžela. A líbí se mi, jak to on prožívá se mnou a těší. Představa, že bych teď v duchu přemýšlela, čí to dítě vlastně je, nebo plánovala, kdy si zase zasouložím s bokovkou… Zatímco manžel si v duchu maluje, jaká budeme rodinka… No je to hnus ![]()
@Barevné klubíčko píše:
Mluvíš mi z dušeMožná jsem na tohle háklivá teď ještě víc, když jsem na začátku těhotenství… A víš co? Já jsem pyšná, že nosím dítě (ačkoli zatím velké asi jako malinu
) svého manžela. A líbí se mi, jak to on prožívá se mnou a těší. Představa, že bych teď v duchu přemýšlela, čí to dítě vlastně je, nebo plánovala, kdy si zase zasouložím s bokovkou… Zatímco manžel si v duchu maluje, jaká budeme rodinka… No je to hnus
A pak si vezmi, že se s tím 9 měsíců třeba i trápíš, je ti zle, špatně spíš, protrpíš porod a pak je dítě celej fotr
Ač jsem s nikým jiným nebyla, u nás je kluk celej táta a já to beru zase jako takový plus, kdyby chtěl někdo z okolí snad pochybovat ![]()
@Dahlia0409 píše:
A pak si vezmi, že se s tím 9 měsíců třeba i trápíš, je ti zle, špatně spíš, protrpíš porod a pak je dítě celej fotr![]()
![]()
![]()
Ač jsem s nikým jiným nebyla, u nás je kluk celej táta a já to beru zase jako takový plus, kdyby chtěl někdo z okolí snad pochybovat
Já s tím radši počítám dopředu
A přitom se říká, že jsou kluci na maminky… A vidíš, u vás to nějak neplatí ![]()
@Barevné klubíčko píše:
Já s tím radši počítám dopředuA přitom se říká, že jsou kluci na maminky… A vidíš, u vás to nějak neplatí
Tak to znám plno kluků celej táta ![]()
@Barevné klubíčko píše:
Já s tím radši počítám dopředuA přitom se říká, že jsou kluci na maminky… A vidíš, u vás to nějak neplatí
Když to se postupným odrůstáním mění. Já taky jako malá byla celej táta, a teď jsem celá máma. 😁
Tohle mi nepřijde normální, to asi moc manžela nemáš ráda, nevážíš si ho. Podvádíš ho a ani nevíš, s kým jsi těhotná. Je mi líto Tvého manžela, děláš z něj blbce a lžeš mu. To je hnus.
To miminko není počaté z lásky!
Pak Tě čekají roky přetvařování, jak strašně šťastní jste…no výborně ![]()