Poradna o očkování dětí proti chřipce
MUDr. Daniela Verdánová
@cecetka píše:Žiš, není to pravda. Nemůžete někoho uspat, eutanazie z vůle doktora fakt není povolená nikde. A upíchnout pacienta na akutní lůžko v ČR je problém už teď. Akorát se to neřeší.
@OBčAN Jestli to je pravda, tak se desim, co nas ceka![]()
![]()
@Baba Ze jsi si tak jista?
Podle clanku pacienty neuspavaji, ale tlumi je sedativy, aby zmirnili umirani
A podobne jsem cetla uz drive z Italie. Zkratka akutnich umirajicich pacientu je v jednu chvili hodne a zdravotnici to nezvladaji ![]()
@cecetka píše:
@Baba Ze jsi si tak jista?
Podle clanku pacienty neuspavaji, ale tlumi je sedativy, aby zmirnili umiraniA podobne jsem cetla uz drive z Italie. Zkratka akutnich umirajicich pacientu je v jednu chvili hodne a zdravotnici to nezvladaji
Sem si jistá.
K situaci, že nemůžeš poskytnout akutní péči všem, dochází i u nás. A ano, musíš se rozhodnout, ale není žádná eutanazie, ani není čára - 60 let, nic, nazdar.
@Baba píše: Žiš, není to pravda. Nemůžete někoho uspat, eutanazie z vůle doktora fakt není povolená nikde. A upíchnout pacienta na akutní lůžko v ČR je problém už teď. Akorát se to neřeší.
Sem zvědavá, co bude Ken s Babišem dělat s těmi nakoupenými ventilátory. Možná už studují manuál
takže by ses radši koukala na to, ajk se starý člověk, pro kterého už nemáš lékařské vybavení, trápí, místo toho abys mu píchla nějaká sedativa a on to nevnímal?
![]()
@lucenka píše:
takže by ses radši koukala na to, ajk se starý člověk, pro kterého už nemáš lékařské vybavení, trápí, místo toho abys mu píchla nějaká sedativa a on to nevnímal?![]()
Přestaň prosím diskutovat tímhle stylem, není to fér. Myslím to tvoje - takže bys… to je jen tvoje předjímání, nejde na to dobře reagovat, nutíš člověka, aby se obhajoval, že něco takového nepsal.
Když se budeš ptát věcně, normálně, ráda odpovím. Ale takhle už ne.
@Baba píše:
Přestaň prosím diskutovat tímhle stylem, není to fér. Myslím to tvoje - takže bys… to je jen tvoje předjímání, nejde na to dobře reagovat, nutíš člověka, aby se obhajoval, že něco takového nepsal.
Když se budeš ptát věcně, normálně, ráda odpovím. Ale takhle už ne.
ale já se ptám věcně. Zajímá mě, jak by ses k takové situaci postavila ty jako lékařka.
@lucenka píše:
ale já se ptám věcně. Zajímá mě, jak by ses k takové situaci postavila ty jako lékařka.
Ne, neptáš se věcně.
Ty se ptáš takhle - takže by ses radši koukala na to, ajk se starý člověk, pro kterého už nemáš lékařské vybavení, trápí, místo toho abys mu píchla nějaká sedativa a on to nevnímal? ![]()
Predikuješ něco, co já nikde nepsala, ani to z žádného mého příspěvku nikdy neplynulo. Ty mi vlastně vnutíš, že se budu chovat takhle. Takhle diskutovat prostě nechci.
Věcně - to vlastně jako příklad nenapíšu, protože sem nepochopila, na co ses teda vlastně chtěla zeptat. Sorry
@Baba Já to ale nepochopila jako euthanasii, ale jako akt lidskosti.
Když mi chvíli po čtyřicítce po nepovedené operaci žlučníku pár dní píchali morfium, byla jsem jim velmi povděčná a na drogy od té doby nedám dopustit. ![]()
A nechápu to tak, že by mě chtěli utratit.
Vylízala jsem se a ti prevíti mi okamžitě morfium vzali a začali mi cpát nějaký podstatně neúčinnější sajrajt.
![]()
Ale přežila jsem to i tak a díky za těch pár dní ve slastným polospánku bez bolestí.
Tu zprávu, co tu projela, jsem pochopila podobně: trpícím pacientům holt podají něco účinného v povolené dávce na zmírnění bolestí - ale nezabije je ta droga. Zabije je covid, jenom to umírání proběhne - doufejme - ve slastným polospánku.
Ne?
Pacienti leží na zemi, Madrid nezvládá příval nakažených
https://www.novinky.cz/…ych-40317742
V nemocnici Infanty Leonor byli natočeni nemocní ležící na chodbě na zemi na prostěradlech s dýchacími maskami na obličeji. Další lidé čekali na židlích.
V druhé nemocnici Severo Ochoa de Leganes zase museli zůstávat nemocní na převozových lůžkách. Tato nemocnice podle listu už uvedla, že další pacienty nepřijímá, protože její kapacita je vyčerpaná.
@OBčAN To je prave to, co celou dobu vlada rika. Ze takovy prival nemocnych nase nemocnice taky nezvladnou ![]()
A uprimne, chtel by nekdo z nas mit pribuzneho na nemocnicni chodbe na zemi? ![]()