Kdo jedete do Klímkovic - jaký termín?

187
17.7.13 12:49

Kdo jedete do Klímkovic - jaký termín?

Právě nevím, jestli pojedu na dětské oddělení nebo na dospělé a za jak dlouho se to vyřidí vlastně ten pobyt v lázních, jakou dobu to trvá? Asi když mi to bude psát pediatrička, tak pojedu na dětské asi že? Ale asi bych byla možná i raději. V jakém termínu tam jedete vy? Třeba vy osobně dospěláci nebo vaše děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22697
17.7.13 12:54

Tak na dětské se jezdí do 18 ne? A já dala žádost a asi za 2 měsíce jsem jela. Asi záleží, s čím jedeš.
Jinak já tam nejedu, ael byla jsem a bylo to fajn :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
17.7.13 17:48

Jedu tam po operaci slepého střeva, apendixu. Měla jsem to akutní a k tomu od loňska gynekologické problémy, tak by mě zajimalo za jak dlouho to vyřeší. A kdybych tam dostala menstruaci, tak to řeší prodloužením pobytu nebo jak? Ty jsi byla na dětském nebo na dospělém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.13 18:10

Na dospělém se menstruace řeší prodloužením, vím, že ve Franiškových lázních to jde, ale nevím jestli v Klimkovicích - zkusím tam podat dotaz. Na dětském je pobyt na 4 týdny, takže 3 týdny absolvuješ všechny procedury, a ten čtvrtý co máš menstruaci ti některé procedury seškrtají.
Já nastupuju do Klimkovic teď v pátek s neurologickou diagnozou na dospělé a budu tam 3 týdny, do 9. 8.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
17.7.13 18:40

Takže když mám jét na 3 týdny na dětské oddělení, a náhodou to dostanu tak mi to pak jakoby prodlouží o týden navíc, ale ten týden kdy to budu mít tak co tam dělám? Já tam jdu se slepákem a gynekologickými problémy co jsem měla v loni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.13 18:53

Ten týden máš jen některé procedury - skupinové cvičení, masáž zad, případně psychoterapii - relaxaci, jestli to tam ještě je.
Jinak máš koupele v jodobromové vodě, vířivky bylinné koupele, plavání v bazénu, teplý rašelinový obklad na břicho, laser na jizvu a elektroléčbu - krátkovlnná diatermie, svícení na břicho.
A jestli budeš na dětském, tak tam budeš automaticky 4 týdny, tam pobyt na tři týdny zkrátit nejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
17.7.13 19:15

A jaktože mi lékaři ve dvou nemocnicích říkali, že to zkratit jde i pediatrička takže vždycky je to na 4 týdny na dětském? Když to nedostanu 4 týdny, a když menstruaci dostanu tak taky 4 týdny jestli to chápu dobře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.13 19:16

Jo chápeš to dobře, aspoň v Klimkovicích to tak je. Na dospělém je pobyt na tři týdny, a v případě menstruace během pobytu je možné si zažádat o prodloužení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
17.7.13 19:23

A na dětském, když dostanu menstruaci během 4 týdnu, tak se mi pobyt neprodlouží? AS proč lékaři mi tvrdili, že to 3 týdny jde? To jsem z toho jelen, nezlob se že, Tě neustale otravuji, ale v lázních jsem nikdy nebyla. Jsi zlatíčko, že mi všechno řekneš. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.13 19:31

Děkuju - ne, na dětském ti pobyt pravděpodobně kvůli menstruaci neprodlouží. To nevím, proč ti to lékaři tvrdí - asi dostatečně neznají lázeňskou vyhlášku. Když pojedeš na dětské oddělení s jakoukoliv diagnozou, je základní délka pobytu 4 týdny. U dospělých jsou to tři týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
17.7.13 19:49

A kolik si věčinou bereš sebou financí na útratu zhruba? A řekni mi ještě nějaké věci co by mě mohli zajímat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.13 20:24

Jestli budeš na dětském, tak pravděpodobně utratíš méně než na dospělém. Když ti je 18, tak můžeš celý den chodit kam chceš v areálu lázní, akorát musíš přijít na jídlo a na procedury. Na dětském oddělení je jídlo povinné, dospělí si můžou vzít místo oběda nebo večeře balíček a jet např. v neděli na výlet, když nejsou procedury. Děti si můžou vzít balíček, když mají návštěvu. Ty finance - nevím jak jsi náročná - myslím, že na dětském oddělení ti bude stačit 1 000 Kč, možná i 500 - podle toho, co všechno si budeš kupovat. Jídlo tam dostáváš, i svačiny.
A vycházky mají 18letí na dětském oddělení do 21:00 - pak musí přijít na oddělení. Ještě se na to přesně zeptám sester v lázních, jak tam přijedu, jak je to na podzim - jestli jsou vycházky taky do 21:00 u 18letých.
Jestli jsi neměla neštovice, tak pokud by se v lázních vyskytly, tak všichni co je neměli budou muset jet domů a pobyt ukončit.
Jestli si s sebou bereš notebook, tak ve 20:00 musí všichni notebooky odevzdat na sesternu. Nejsem si jistá, jestli se toto týká také 18 letých nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
18.7.13 06:36

Ty jsi tak hodná, že mi vše vysvětlíš, co by mě ještě mohlo zajímat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
18.7.13 08:30

Jaký je poplatek za notebook nebo je tam možnost internetu zdamra nebo se platí i na jejich počítačích, :) A já bych tam taky měla dopoledne školu nebo ne :-) tam je jenom základka ne :-) ale klidne do školy ráda tam chodit budu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
18.7.13 08:59

Budou brát ohledy na to že nemám jenom po operaci slepáku, ale mám z loňska gynekologické problémy jako jsou např. cysty, budou na to brát ohledy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama