Kdo má autosedačku Kiddy life plus - prosím poraďte

74
3.5.05 14:23

Kdo má autosedačku Kiddy life plus - prosím poraďte

Ahoj, prosím Vás o radu, kdo z Vás má autosedačku Kiddy life plus. Jde mi o to, že se má až do cca 18 kg používat pultík, ale naše 10 kg dcera se tam s ním skoro nevejde, natož abych ho pořádně zasunula jak to má být. Potřebovala bych vědět jak to děláte vy. Jestli to třeba používat bez toho pultíku a jenom dát pásy? Díky moc. Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
3.5.05 19:22

Ahoj, máme také Kiddy Life plus, syn má také shodou okolností 10 kg, jen nevím, jak se tam ta holčička nevejde, my se vejdeme, ten pultík nemáme zasunutý celý, ale tipuji tak 5cm do těch zářezů, myslím,že to celé ani nejde, kam by se pak dali nohy, když popotáhnu pás, tak tam drží pevně a ani když jím lomcuje tak se nehne......... možná by se dal odendat ten sedací polštářek,ale bez toho pultu bych se asi bála jezdit, to vedení pásů by se muselo nějak vymyslet, aby muto nekřížilo krček. Kdyžtak mohu poslat fotku, jak v tom sedí.Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
74
3.5.05 22:55

Ahoj Andreo, díky za odpověď. Tak mi ten podsedák nepoužíváme. Zdá se mi, že je tam s ním napresovaná ještě víc. Já jsem to zkoušela s tím pultíkem i bez něj a to pro ní bylo pohodlnější, ale v návodu píšou, že by se měl používat minimálně do dvou let, tak nevím co mám dělat. Když píšeš, že se tam tvůj syn v pohodě vejde, tak si bude muset zvyknout. Já vím, že je to mnohem bezpečnější, když tam ten pultík má, ale ona se tváří, jak když je jí to hrozně nepohodlný. Ještě jí tam zkusím dát ten polštářek a uvidím. Dokonce jsem přemýšlela, že bych jí prodala a koupila jinou, ale tahle se mi zdála super právě v tom, jak je bezpečná. Tu fotku bych ráda viděla, ale nevím jak si myslela, že bys mi jí poslala? Díky Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.5.05 18:57

Pošli mi svůj e-mail a pošlu ti odkaz na naše stránky, tam je těch fotek více. Můj je andrea.gregy@seznam.cz

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama