Kdo máte hypotéku na byt a jste bez partnera a s dětmi?

224
19.6.15 20:05

Kdo máte hypotéku na byt a jste bez partnera a s dětmi?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo hypotéku na byt, jsi sama s dětma a jak to zvládáš. Díky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17162
19.6.15 20:40

@Kikuč Hoypošku mám na bytě, syn bude mít za pár dní 18 let, takže jsme defakto 2 dospěláci + čtyři zvířátka doma, a táhnu vše z jednoho platu :)
Jak to zvládám? Musím… sem tam se i něco ušetří, většinou je to od výplaty k výplatě. :roll:
Ale nestěžuji si, práci mám, syn bude studovat ještě dva roky a máme kde bydlet :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5411
19.6.15 21:27

Ja taky a v poho..ale mam malou hypo na hodne let, byt jsem koupila v privatizaci. Jo a ted uz chlapa teda mam. Ale zezacatku nekolik let ne. Byla jsem s malou dcerou sama.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4091
20.6.15 00:49

Taky mám…2 děti a hypotéku..budu jí platit ještě skoro 20 let…uf.. :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1482
20.6.15 08:14

Já už mám skoro doplaceno. Jde to. Jsem na rodičáku ale pomáhá mi moje rodina a mám nějaké úspory (šla jsem do dítěte dost pozdě-36).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný