Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo hypotéku na byt, jsi sama s dětma a jak to zvládáš. Díky.
@Kikuč Hoypošku mám na bytě, syn bude mít za pár dní 18 let, takže jsme defakto 2 dospěláci + čtyři zvířátka doma, a táhnu vše z jednoho platu ![]()
Jak to zvládám? Musím… sem tam se i něco ušetří, většinou je to od výplaty k výplatě. ![]()
Ale nestěžuji si, práci mám, syn bude studovat ještě dva roky a máme kde bydlet ![]()
Ja taky a v poho..ale mam malou hypo na hodne let, byt jsem koupila v privatizaci. Jo a ted uz chlapa teda mam. Ale zezacatku nekolik let ne. Byla jsem s malou dcerou sama.
Taky mám…2 děti a hypotéku..budu jí platit ještě skoro 20 let…uf.. ![]()
Já už mám skoro doplaceno. Jde to. Jsem na rodičáku ale pomáhá mi moje rodina a mám nějaké úspory (šla jsem do dítěte dost pozdě-36).