Reklama

Kdo se mnou půjde do 30denní výzvy?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mysis
Ukecaná baba ;) 2030 příspěvků 04.12.17 17:40
Kdo se mnou půjde do 30denní výzvy?

Ahoj holky :mrgreen: vím, že tu bylo na tohleto téma spoustu diskuzi, někde to bylo chvalene a někde zase ne. No..situace je taková, že hubnout asi nepotřebuju, mám 56 kilo ale za to hrozně plandavy nohy a celulitidu k tomu a zadek nějakej povislej :roll: a jelikož nemám v okolí žádnou cvičící kamarádku, protože jsou všechny líný, hledam nekoho, kdo by se zapojil se mnou do 30 denní výzvy na zadek a nohy :mrgreen: alespoň přes net…a třeba se i navzájem podpořit :potlesk: PS: pravidelně chodim do kopce a do schodů ale to moc nepomáhá 8o na fitko nemám moc čas, takže spíš mi vyhovuje cviceni doma :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 4015 příspěvků 04.12.17 17:52

Když něco vybereš, jsem v tom s tebou. Já hubnout rozhodně potřebuju :?

Mysis
Ukecaná baba ;) 2030 příspěvků 04.12.17 17:54

@Tableta no ja hlavně ty nohy…našla jsem dřepy, poslala bych fotku ale z mobilu mi to sem nejde? 8o máš fb? Poslala bych tam :hug:

Mysis
Ukecaná baba ;) 2030 příspěvků 04.12.17 17:56

Ha asi už to jde…

lachtanice86
Kelišová 6017 příspěvků 04.12.17 17:59

Hlavně, aby si je dělala správně, jinak si znicis kolena. Hodně zdaru

Mysis
Ukecaná baba ;) 2030 příspěvků 04.12.17 18:02

@lachtanice86 to už jsem se naučila :mrgreen:

Evelýna 1
Kecalka 331 příspěvků 6 inzerátů 04.12.17 18:12

@Mysis

Jdu do toho s tebou :palec:

Ortaine
Stálice 66 příspěvků 1 inzerát 04.12.17 18:12

@Mysis Ahoj, já do toho půjdu :mavam: vážím o něco míň než ty, ale nějak mi od října narostlo břicho.. Po nemoci už jsem se nevrátila k cvičení :nevim: nohy bych potřebovala taky posílit, tak začnu s tímhle :palec:

Mysis
Ukecaná baba ;) 2030 příspěvků 04.12.17 18:16

@Ortaine jeeee to je super, že se někdo přidal, já začala dneškem takže mám 50 drepu teda za sebou, jsem zvedava jak to bude pokračovat :mrgreen: jinak kdyby jstejste chtěli posílat fotky :mrgreen: nechci je strkat sem tak ráda do zprávy pošlu fb :mrgreen:

Uživatel je onlineberda21
Závislačka 4726 příspěvků 04.12.17 18:16

Holky kdy zacinate? ja cvicim "piyo chalene johnson " = joga a posilovani vahou tela…je to super na nohy a zadek… cvicim ( nekdy sidim) 5 tydnu… a je to opravdu znat… moc doporucuji :palec:

Ma i 30 denni vyzvu…

Mysis
Ukecaná baba ;) 2030 příspěvků 04.12.17 18:19

@berda21 jak pisu ja zacala dneska 50 drepama, driv jsem cvicila kardio ale to jsem byla oddelana a nic neudelala podle Jill… :mrgreen:

Mysis
Ukecaná baba ;) 2030 příspěvků 04.12.17 18:23

Jinak teda holky, když jsem otehotnela mela jsem 56 kilo…rodila jsem při 80 kg a teď po 4 letech jsem se laskavě dopracovala na 56 kg :roll:

lachtanice86
Kelišová 6017 příspěvků 04.12.17 18:29

Já cvičím insanity a je to hodně znát. Ale je to mazec. Mně totiz výzvy zaměřené jen na jednu část těla moc nebaví.

Mysis
Ukecaná baba ;) 2030 příspěvků 04.12.17 18:33

@lachtanice86 aha na to se podívám ja to beru podle toho co potřebuju, naopak třeba nahoře bych potrebovala pribrat, cumi mi zebra :nevim: jenže mě toto lezeje hlavně dože zadku a nohou :pocitac:

Uživatel je onlineberda21
Závislačka 4726 příspěvků 04.12.17 18:35

Tak ja se pridavam :mrgreen: :palec:
Od lonska hubnu do plavek 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >