Kdy asi dostanu výsledky testu Covid?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
41531
16.12.20 21:37
@Editte píše:
Hezký večer, platí stále, že když čekám na výsledek testu ( mám respirační potíže), můžu dítě poslat zítra do školy? On je zdravý, bez příznaků. Pořád tápu a přemýšlím, zda to není ode mne sobecké. Je možné, že mi výsledek přijde během noci a budu vědět. Ale taky je možné že mi přijde až zítra večer, a třeba negativní. Co byste mi poradili? Děkuji za váš čas.

můžeš ho poslat, ale je otázkou, zda to opravdu dělat. Není možné se domluvit s učitelkou a omluvit ho? jde už jen o dva poslední dny a hádám, že sama jsi doma :think: Za situace, kdy by jsi byla zdravá, tak to vnímám jinak, ale takto :think: ber že jsi pozitivní, nakazila jsi i syna a necháš ho ještě zítra a třeba v pátek jít do školy. Co se stane pak? dají do karantény všechny děti, se kterými přišel do styku? karanténa je 10 dní, to mají po vánocích…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
603
16.12.20 21:41

@Keyllah Děkuji za názor. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4979
16.12.20 21:44

@Editte rozhodně bych dítě nechala doma. Ale podle pravidel ho můžeš poslat do školy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41531
16.12.20 21:44
@Editte píše:
@Keyllah Děkuji za názor. :kytka:

chápu, že je to těžký. My to řešili před dvěma týdny u syna, když jsme čekali na jeho výsledky. Tak jsme pro jistotu stáhli i dcerku ze školy. Nemuseli jsme, ale nakonec jsme se tak s učitelkou dohodli, kdy šlo jen o 3 dny, než jsme se dozvěděli výsledky. Za mě, pokud máš nějaké příznaky, tak reálně hrozí, že jsi pozitivní a v tom případě dost možná i dítko :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
603
16.12.20 21:53

@Keyllah Ty dva dny nás nezabijou. Učí se dobře. Nechtěla bych nikoho ohrozit. Třeba mi do rána přijde SMS, že jsem negativní. :D Uvidíme. Ještě jednou děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
603
16.12.20 21:54

@ProfZav Dekuji :kytka: Nechám ho doma.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101931
16.12.20 21:59

@Editte No, pokud jsem měla natolik vážné podezření, že jsem šla na test, tak bych fakt necpala dítě do školy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7021
16.12.20 23:00

Nechala bych dítě doma.
Manžel byl na testech teď v pondělí dopoledne a hned v úterý ráno přišel výsledek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
16.12.20 23:13

Nechat doma. Kvůli jedné mamince, co posílala dítě do školky než došly výsledky, máme celou školku v karanténě. Dítě bylo pozitivní…

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
16.12.20 23:58
@Editte píše:
Hezký večer, platí stále, že když čekám na výsledek testu ( mám respirační potíže), můžu dítě poslat zítra do školy? On je zdravý, bez příznaků. Pořád tápu a přemýšlím, zda to není ode mne sobecké. Je možné, že mi výsledek přijde během noci a budu vědět. Ale taky je možné že mi přijde až zítra večer, a třeba negativní. Co byste mi poradili? Děkuji za váš čas.

Poslat ho tam můžeš a je to krajně sobecké. Nechala bych ho do výsledku testů doma.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna o očkování dětí proti chřipce

Ikona - Daniela Verdánová

MUDr. Daniela Verdánová