Kdy dítě v kočárku posadit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Opicová
Kecalka 358 příspěvků 12.02.18 12:43
Kdy dítě v kočárku posadit?

Prosím, zodpovědně, nejsem hysterická matka. Ale dcera má 9 měsíců a čekám až si sedne. Doma ok, to je mi fuk, plazí se, leze po čtyřech. Ale v kočárku vyvádí, zvláště teď v zimě, zababušená ve fusaku, pořád se zvedá, chce vidět ven.
Kdy ji můžu v kočárku už posadit?
Doma si kleká, ručkama šplhá, ty nožky pod sebou tak různě skládá, že už jsem tam dneska i viděla, jak sedí přes nožku :lol:
Ale drží se, nepustí.
Už můžu?
 Díky.

edit: nehledě na to, že je v leže v kočárku pořád hrozně zpocená

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tamtama
Extra třída :D 11817 příspěvků 12.02.18 12:47

Až bude sama sedět :nevim:

Popokatepetla
Závislačka 3181 příspěvků 12.02.18 12:47

Neposazovat, takže pokud to dítě nezvládne sed samo, tak ani v kočárku. Nicméně klidně bych ji dala do pololehu - ven uvidí a přitom to nebude taková zátěž pro páteř.

Keyllah
Echt Kelišová 9712 příspěvků 12.02.18 12:47

@Opicová základem je neposazovat, dokud si sama nesedne. To ji chces posadit do sporťáku? Něco mezi sezením a ležením tam za polohu nemáš?…za sebe bych vydržela její vztekání a neposazovalo do přímého sedu, dokud to nezvládne sama.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 12.02.18 12:48

Pokud lze, tak jí dej do kočáru na břicho, syn tak jezdil právě v tomto věku a byl spokojený.

Popokatepetla
Závislačka 3181 příspěvků 12.02.18 12:48

Jo a jestli je spocená, tak ji tolik neoblíkej, vzdyt venku je teplo :nevim:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 12.02.18 12:49

Neměla by sedět, ale takový pololeh/polosed na procházku klidně.

Opicová
Kecalka 358 příspěvků 12.02.18 12:52

@Popokatepetla Děkuji, úplně blbá nejsem, má bodýčko a mikču s kapucí, bez čepice.
Samozřejmě fusak.
Ve fusaku těžko na břiše.
Je dávno ve sporťáku, né úplně na rovno, takový pololeh, ale další pozice sporťáku už mi přijde moc na sezení.

Tunrida
Hvězda diskuse 48034 příspěvků 12.02.18 12:53

Když už kluci nebyli vyloženě ležáci, teda spíš starší, tak jsem opěrku trochu zvedla. Ne úplně, ale aby prostě viděli ven.

Opicová
Kecalka 358 příspěvků 12.02.18 12:53

No vydržím, no.
Díky.
Jen je už fakt nas. aná, nedivím se jí :roll:

blumen
Hvězda diskuse 42657 příspěvků 12.02.18 12:55

Az bude sama sedet. Ale v pololehu byt muze.

Popokatepetla
Závislačka 3181 příspěvků 12.02.18 12:58

@Opicová Tím jsem nechtěla říct, že jsi blbá. Nevím, co máš za fusak, ale já taky normálně děti vozila i na břiše ve fusaku, měli jsme od Emitexu. Nebo dát ji nějakou kombinézu a jen přikrýt dekou?

Heivka
Závislačka 3239 příspěvků 12.02.18 13:03

Co zkusit místo kočárku šátek nebo ergonomické nosítko?
Ještě mě napadá, nejezdí v protisměru? Takhle se vztekala nesedící neteř a nakonec to bylo tím, že nechtěla koukat na mámu ale ven.

Opicová
Kecalka 358 příspěvků 12.02.18 13:15

Mam teplej fusak, kombineza mi prisla zbytecna :think:
Pouvazuju, jestli v pulce unora dokoupim :roll:
Nositko mam, ale taky nemam nosici bundu pro sebe :roll:
Nejsem milionar, no..

Opicová
Kecalka 358 příspěvků 12.02.18 13:16

Jezdi v protismeru, jasny, kdyz (skoro) lezi

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >