Kdy do obchoďáku?

182
8.2.16 21:06

kdy do obchodaku?

Maminky, kdy jste poprvé byli s mimcem nakoupit? Nam doktorka řekla, ze az ve třech měsících…Stellince jsou teď měsíce dva a ja nemám co na sebe :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3397
8.2.16 21:08

Cože? proč bys nemohla nakupovat hned? 8o 8o 8o může mi někdo vysvětlit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71425
8.2.16 21:09

@brunet1 Nevím, tak po týdnu, možná ještě dříve, tesco ještě tou dobou nejezdilo a nehodlala jsem umřít hlady :mrgreen: a jinak tedy v cca 10 dnech s námi bylo v hospodě a v necelém měsíci na celodenním školení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
8.2.16 21:11

Já jsem byla s malým 4 dny co jsme se vrátily z porodnice - bohužel manžel odjel na týden do práce a nakoupit jsem něco k jídlu musela :( dokonce jsem s ním byla před týdnem u doktora, to mu byly 3 týdny protože na mě něco lezlo a neměla jsem ho kam dát :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elot
8.2.16 21:12

Tak to já chodila dřív, tak nějak po šestinedělí. Ale nakupovat si něco na sebe je lepší bez mimi, mluvím z vlastní zkušenosti. Zaručeně brečí když se to nejmíň hodí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Tunrida
8.2.16 21:14

Pátý den po porodu jsme šli domů, šestý jsme jeli k doktorce a ten den jsme byli v obchodě. A to jsou ženský, co doma manžela nemají a nákup dávají snad cestou z porodnice už :think:

• Nahlásit
  • Citovat
182
8.2.16 21:16

Tak fajn…doktorka mi na první navsteve řekla, ze az ve třech měsících…důvod nezminila…nebo možná zmínila, ale naše hvezdicka tak řvala, ze jsem ji zrovna neslyšela :) prubnu to již brzy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elot
8.2.16 21:16

@EmmaAnna aby mimi nechytilo nějaký bacil.

• Nahlásit
  • Citovat
13621
8.2.16 21:18

Druhý den po příjezdu z porodnice jsem jela vyřizovat kartu zdravotní pojišťovny a cestou zpátky jsme se stavili v obchoďáku nakoupit jídlo a projít si obchody. Nebít 3 měsíce v nákupním centru, tak umřu :mrgreen: jsem tam minimálně dvakrát do týdne, vlastně každý den, protože přes něj chodím pro dceru do školy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
8.2.16 21:19

Obchoďák není obchod. No není to ideální, ale nebudeš ani první ani poslední. Je fakt, že já byla s prckem taky poprvé tuším 2,5 měs, v těhotenství jsem se dlouho nikam nedostala a jednoduše jsem se těšila na to, až se v obchodě pokochám těmi malými holčičími věcmi (pohlaví miminka jsme dopředu neznali), že opět obleču normální věci a chtěla jsem něco na sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
8.2.16 21:21

@nozu vždyť já už taky nemůžu dal…zažívám peklo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4913
8.2.16 21:22

Určitě lepší v týdnu o víkendu bývá hodně lidí a dopoledne dokud je většina lidí v práci začínají nalejzat tak kolem 16h :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226

Důvod budou bacily ve vzduchu, kterých je v obchoďácích vzhledem k počtu lidí dost a dost, a taky třeba na rukojetích vozíků (samozřejmě přes maminku).
S prvorozeným jsem jezdila na nákupy asi po šestinedělí, dvojčatům bude 7 měsíců a ještě v obchoďáku nebyly. Od jisté doby si užívám nakupování o samotě :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512

@brunet1 já chopdila normálně do supermarketů hned - cca v týdnu věku :nevim: bychom umřeli hlady, manžel furt v práci a sluhy nemám. Na nákup oblečení jsem ji brala až později, ale to bylo tím, že moc nenakupuji, nesnáším to :poblion: :mrgreen:
normálně bych šla, neřešila bych to :nevim:

@brunet1 myslím, že to je kvůli očkování ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5108
8.2.16 21:23

My to vzali přes olympii cestou z porodnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu