Kdy Lipánek?

28.7.15 17:54

kdy lipanek ?

Od jakého měsíce může dítě lipánek a takový ty jogurtiky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25324
28.7.15 17:58

Malej dostal prvního Lipánka někdy v 36m, ale myslím, že to bylo i dýl.
Do té doby jen bílý jogurt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.15 18:00

Až tak pozdě? Tak dekuji za radu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
28.7.15 18:01

Bily jogurt jsem davala od 7-9 mesicu zalezi na diteti.
Lipanky a jine tvarohove vyrobky obcas od roka, spis 1,5r. Termixy, kostiky a dalsi zahusteny sladarny koupim vyjimecne ted kdyz je nejstarsimu 6 a tomu nejmladsimu 2,5r, tak se v tom sveze s nim, ale to maji treba 1×-2× do mesice, ze si to vyberou jako sladkost pri velkem nakupu, pak uz si nemuzou vybrat lizatko ci jinou sladarnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4455
28.7.15 18:02

Řekla bych nikdy? Je to samý cukr, to si spíš udělej domácí pribiňáček, tam víš, co v tom je a kolik. Malému je 21m a taky zná jen bílou hollandii ochucenou čerstvým ovocem nebo samotnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22609
28.7.15 18:03

Když to vezmu z pohledu, kdy smí tvaroh, tak by ho mohlo dítě od roku. Moje děti 1,5 roku a 3,5 roku ho neměly dodnes. Radši jim namíchám tvaroh a nemají to tak sladké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.15 18:06

Mám 5 měsíční mimco a už basti skoro všechno jen u těch jogurtů si nejsem jista

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3858
@SarkaLo píše: Řekla bych nikdy? Je to samý cukr, to si spíš udělej domácí pribiňáček, tam víš, co v tom je a kolik. Malému je 21m a taky zná jen bílou hollandii ochucenou čerstvým ovocem nebo samotnou.

mám sice mladší dítko, ale ztotožňuji se s tímto názorem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko

Co všichni mají s těma Lipankama? :roll: 8o

• Nahlásit
  • Citovat
7016
28.7.15 18:07
@rendulkaa píše:
Mám 5 měsíční mimco a už basti skoro všechno jen u těch jogurtů si nejsem jista

no tak to ma jeste cas i na obycejny jogurt, natoz lipanky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.15 18:10

Jj díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
28.7.15 18:10

Bílý kvalitní jogurt asi od 8m, z výrazu takový ty jogurtíky mám trochu osypky, jestli myslíš kostíky a spol., tak ty bych nekoupila ani školákovi. Lipánka od roka teoreticky může (a je fakt, že zrovna v lipánkovi je z těchdle srágor té chemie asi nejmíň), ale taky bych radši dala tvaroh s ovocem. Já dvouleťákovi lipánka občas koupím, ale on nejí jogurty, ani ty domácí tvarohy… a ani těm lipánkům moc nedá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23283
28.7.15 18:13

Klasicky jogurt bily jsem davala asi od 7-8m, Lipanka asi od roku??? :think: Ale dodnes (syn ma 2,5r) ho davam jen tak jednou za 14 dni. Pokud chces davat tyhle tvarohove pochoutky, tak jedine Lipanek, jako jediny je jen z tvarohu, smetany a cukru. Ostatni, jako treba Pribinacek, ma spoustu dalsich umelin a ecek. :roll: A uplne nejlepsi, jak pisi holky, udelat si doma svuj :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.15 18:13

Nic nemam s lipankama, jen se mě všichni ptaj kdy bude jíst líbánky atd.ale ja sama to nevím a moje tchyně mu to dává na dudlik :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1524
28.7.15 18:20
@rendulkaa píše:
Nic nemam s lipankama, jen se mě všichni ptaj kdy bude jíst líbánky atd.ale ja sama to nevím a moje tchyně mu to dává na dudlik :(

To bych tchýni pěkně hnala. Starší generace (babičky, tetičky) jsou posedlé lipánky. Já to poslouchám od 4.měsíců, kdy budu dávat lipánka. :cert: Takový sajrajt holce dát nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama