Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Heid19 Jsem ve 23tt a mám to pořád
Prakticky v celém prvním patře domu je mi špatně a nedokážu tam být dýl jak pár minut.
@Heid19 ahoj, dneska to ubrečená řeším zas a znovu. Od středy jsem byla u našich, bylo mi líp, jsem v 10 týdnu, tak jsem si říkala že nevolnosti třeba už odcházejí. No, včera jsme přijeli domu a zase zvracím. Dneska už teda pořádně, něco mi tady prostě smrdí. Odpoledne jedeme pro nějaké vůně, co měla mamka v koupelně a mě to vonělo. Je mě úplně příšerně. Když sem čekala prvního, měla jsem to stejné, bydleli jsme v bytě a nemohla jsem tam být, u našich to bylo v pohodě. Teď jsme v domě a myslela sem, že se tomu vyhnu ale zase je to tady a děsím se jak dlouho to bude ještě zase trvat. Se synem to přešlo až kolem 30 týdne. Všechno sem vygruntovala, vyptala, jenže mě smrdí i to vypraný prádlo. Kámoška mi dnes psala že to není smradem ale prostě tim že tam bydlím, měla to pokaždé úplně stejně, tam kde bydlela ji bylo strašně zle ale třeba na návštěvě ji nic nesmrdělo.
@M-Kytka mně smrdí celý byt, hlavně teda kuchyně. Dneska jedeme k přítelovým rodičům, tak se modlím, aby mi nebylo takhle blbě i tam, protože zatím nic neví 🤷🏽♀️
@Heid19 No u našich a ani u tchýně mi to nesmrdí a dokážu tam sedět ![]()
Přeju, aby to co nejdřív přešlo a bylo líp 🙂