Kdy přijde úleva po vynechání laktózy?

646
17.7.22 21:19

Kdy přijde úleva po vynechání laktózy?

Ahoj. Dceru 14 dnů bolelo hodně bříško, řešili jsme to s paní doktorkou a zjistila se intolerance laktózy. Dcera je od čtvrtka na bezlaktózové dietě, celý den už je v pohodě, ale večer si stále stěžuje na bříško a prdí. Nemáte někdo, prosím, osobní zkušenost, po jaké době se dostaví úplná úleva?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11985
17.7.22 21:28

Zkuste doplnit nějaké ty probiotika.
Našim v tomto pomáhaly. Dávala jsem vždy tak měsíc a vyšší dávku než je uvedena - dá se říci že běžné dávkování bylo třeba 1×denně a při problémech až 3×2 tobolky denně - takže děti dostávaly 3×2.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36173
17.7.22 22:11

Počítala bych klidně i 10 dní než se to spraví. U střev to trvá dlouho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9293
18.7.22 11:39

@Karolina0311 počítej tak 2 týdny. To bohužel vůbec není rychlý proces.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
646
18.7.22 21:41

Dobře děkuji. Naivně jsem si myslela, že vysadíme laktózu a bude hned klid. :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek