Kdy se vám rozjedli kojence děti?

28
7.4.20 14:43

Kdy se vám rozjedli kojene děti?

Zdravím ve spolek. Dcera 13m, kojení na požádání. Ale jídlu teda moc nedá. Prospívá dobře, možná až moc. :) ale chtěla bych se zeptat, od kdy vam začali více jist vaše děti? Vždy ji něco uvařím, upecu a někdy ani neochutna, protože ví, že dostane prso. S odstavením zatím vnitřně bojuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3188
7.4.20 14:47

Do teď je to hrůza, v patek bude mít 3 roky. Ale já jsem teda kojila v tomto věku jen v noci a ráno. Když nechtěla normální jídlo, tak nedostala nic. V roce a půl se postupně sama odstavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
7.4.20 14:51

@JancaS84 já bych právě ráda, aby taky sama přestala chtít, ale myslím že toho se nedockam. Budu s tím muset začít něco dělat, ale nedá moc pití, tak si říkám, že aspoň ode mě. Ale je mi jasný, že to je spís kontraproduktivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16107
7.4.20 14:53

Starsi nechce jist ani v 5 letech, mladsi je zas otesanek od 4 měsíců, ted je mu 11 měsíců a sni toho víc jak ten starsi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2138
7.4.20 14:53

Moje malá jedla od první lžičky vše až do teď (23m). Teď už si vybírá, protože ochutnala i sladkosti, apod. Ale ona zas byla drobeček a lehce nedonošená, tak jsme rádi, že jedla a dobře přibírala. Já jsem ale s každým druhem prikrmu postupně vynechala kojení až jsem v roce odstavila i od nočního. V noci se mi začala budit hrozně často a chtěla spíš jen dumlat a navíc jsem otěhotněla, tak jsme to utnuli a dávám teď ráno a večer UM a hlavně mi pak malá začala krásné spát celou noc. Když ví, že bude tvoje mlíko, tak si holt tak nedá. Tak pokud prospívá a ty chceš kojit, tak bych to neřešila :) Já jsem prý byla na jídlo taky hrozná, pořád jsem chtěla Sunar a drželo se mě to teda ještě dlouho (ještě na základě jsem toho moc nejedla). Zato teď jsme už pěkně rozežraná :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
7.4.20 15:01

@vrbule když ona prave přes den usíná u prsa. :? Ale jako mám to samý, že jo taky se budí co 2 hodiny v noci a pozuzla a spí dal. A klidně přestanu kojit, ale pořád si říkám, že mi to je líto už končit, no.

@Kriss Tina a kolik toho ten 11ti měsíční sní za celý den? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16107
7.4.20 15:05

@Andys89 rano mliko, hned potom jogurt (maly kelimek 200g, nekdy do nej nalamu jeste piskoty), nebo presnidavku, dopol na svacinu nějaké krupky, kousek ovoce apod, obed uz vicemene to co jime my (neslane, nekorenene), to sni cely maly talirek- porci jako dite ve skolce, odpol ma mliko a zas uzobava naky krupky a ovoce, vecer bud miska kaše nebo treba chleba s lucinou, palacinka atak. Pred spanim jeste mliko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama