Kdy si udělat těhotenský test?

Mita17
21.3.10 14:43

Kdy si udelat test

Ahoj…možna to bude asi blba otazka ale zajak dlouho si muzu udelat tehotensky test??…děkuju za odpovedi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11394
21.3.10 14:48

ahojky,
najdeš to kdekoli na netu,ale záleží na citlivosti testu. Říká se ,že je to nejlepší až při vynechání MS,alespoň 3-5 dní,ale někomu to vychází třeba už 2 dny před očekávanou MS,záleží kdy si měla ovu a taky si kup test,,ale opravdu je to u každého individuální. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
21.3.10 15:18

Říkají, že nejdřív v den vynechání MS, ale holky testujou i dřív a ukazuje jim to… Já jsem testovala až víc jak týden po vynechání a čárku jsem měla slabou, takže před MS bych podle mě neměla nic. Takže radím chvíli počkat, ať je jistota :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
21.3.10 17:47

Zalezi na citlivosti testu, koncentraci moce, nektere testy inzeruji uz 7 dnu po oplodneni, ale moc citlive testy (10 jednotek) jsou casteji falesne pozitivni.

Asi nejlepsi je vedet, kdy probehla ovu, tak 14 dnu po ni. 10 dnu po ni uz by sel na citlivem testu videt stin.

Pokud to nutne potrebujes vedet co nejdriv - leky, blizici se rtg nebo neco, co bys jako tehule nemohla, tak se da zajit na krev jako samoplatce do laborky, stoji to 100 - 200,– a vysledek je naprosto jednoznacny.

Testovala jsem clearblue, ukazal slabounkou carecku dlouho pred ocekavanou ms, ale stal tehda 160,–, takze to jsem mohla jit na tu krev a nemusela studovat carku pod lupou a vyslo by mi to financne nastejno :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1828
21.3.10 19:48

ahojky,já si dělala asi 5dní před očekávanou mens.a čárečky jsem měla slabé, některé obyč testy mi ji ani neukazovaly,mě ji ukázal až test v růžové krabičce,už nevím jak se jmenoval…ale je lepší počkat,jistota je jistota,než pak být zklamaná…ale přeji hodně štěstí … :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11394
21.3.10 20:03

mamatest je asi nejkvalitnější,tedy i z mé zkušenosti :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6882
21.3.10 20:05

Ahoj, já jsem testovala dva dny po vynechání MS a nic. Tak jsem to zkusila za týden a jsou tam // :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.10 17:42

Ahoj, dostala jsem MS o dva dny pozdějc a mám to hodně slabé, můžu být těhotná? Kdy si mám udělat test??? Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4176
26.4.10 17:44

Ahojky,
můžeš kdykoli…nejlépe asi až MS skončí.
pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.10 17:53

ahoj…dostala jsem MS o dva dny později a mám to slabé, je možné že jsem těhotná? Kdy si mám udělat test? Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
27.4.10 15:33

Já mám dobré zkušenosti s testem Best 2( i když hodně holek ho odsuzuje ) Je citlivější než Mamatest a mně ukázal spolehlivě už týden před MS slabě pozitivně v obou těhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15578
27.4.10 17:29

Petulko, zkus ho až ms zkončí, doporučuju mamatest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.10 17:36

Moc děkuji,jste hodné…Mám doma BEST-2 a UNIMARK,snad zítra nebo po zítří bych si ho mohla udělat, tak uvidíme 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ingrid125
5.3.12 21:35

ahoooj......chtela jsem se zeptat, 28.2.2012 jsem mela pohlavni styk a muj pritel se dome udelal kdy si mam udelat tehotenskej test ??? mam pockat nez budu mit menzes?? Rada bych vedela vysledek co nejdriv dekuju vam mockrat !!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
3621
5.3.12 21:39
ingrid125 píše:
ahoooj......chtela jsem se zeptat, 28.2.2012 jsem mela pohlavni styk a muj pritel se dome udelal kdy si mam udelat tehotenskej test ??? mam pockat nez budu mit menzes?? Rada bych vedela vysledek co nejdriv dekuju vam mockrat !!!!!!

minimálně 10 dní ale lepší je déle ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama