Kdy vám přišlo odstupné?

1236
19.4.16 10:33

Kdy vám přišlo odstupné?

Ahoj, dostala jsem výpověď pro nadbytečnost, teď mi přišla poslední výplata (výpovědní lhůta končila březnem) a stravenky. Podle zákona jsem měla nárok na tříměsíční odstupné plus proplacení dovolené, ale tohle ještě nedorazilo. Účetní nějak nekomunikuje. Jinak výplaty apod chodily vždy včas, problém nikdy nebyl. Je možné, že odstupné se posílá později, nebo nastala někde chyba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
78752
19.4.16 10:37

@lalaláček Spíš nastala někde chyba, mělo by to chodit s poslední výplatou, obojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28149
19.4.16 10:40

Kdy mi prislo odstupne? Nikdy. :lol:

No kazdopadne zavolej ucetni a chtej i pasku s odstupnym. Dalsi postup nevim, protoze my podali insolvencni navrh a odstupne nam vyplatil urad prace. Ale tam jsme vedeli, ze insolvence projde. Bez insolvence bychom museli postupovat jinak.

Jinak si myslim, kdyby se cukali, ze bys musela podat zalobu, ale vazne se v tom envyznam, tak necham poradit odborniky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1236
19.4.16 10:43

@suvik taky pěkné. To ten můj v insolvenci není, zatím :-D Pásku právě mám, ale bez odstupného, jen klasicky výplatu, jako každý měsíc (peníze taky)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3003
19.4.16 11:32

Odstupne s posl. vyplatou. Pokud jsi mela vypoved konec brezna, tak jsi to mela dostat ted v dubnu. Tak to aspon mel manzel ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6686
19.4.16 11:45
@suvik píše:
Kdy mi prislo odstupne? Nikdy. :lol:

Přidávám se do klubu - nikdy a už ho (a dovolenou a část výplat) ani nikdy neuvidím. Insolvenční správce „koná“ tak, že si tak akorát vyplatí svoji odměnu a my věřitelé máme smůlu.

@lalaláček
A jinak ano, proplacení dovolené a tříměsíční odstupné jsem měla vyčíslené na poslední výplatní pásce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat