Když draka bolí hlava

402
3.12.19 13:08

Když draka bolí hlava

Ahoj, málokdy sama zakládám diskuzi, ale když se tu na tohle téma ani dva dny po odvysiláni žádná neobjevila, tak začnu. :) Jak se vám to líbilo? Překvapilo mě, že si takovouhle novou pohádku neschovali na štědrý večer, když jsem viděla prvních 10 minut, pochopila jsem proč to neudělali :nevim: je tu někdo, kdo to dokoukal, případně by to klidně shlédnul znovu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3.12.19 13:11

Ahoj, protoze jsem z kraje, kde se to natacelo a mista a hory jsem poznavala, divala jsem se jen kvuli tomu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3331
3.12.19 13:13

Naprosto zbytečná diskuze :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 13:16
@mofiz píše:

Lepsi je si tady spolecne popovidat o nejake pohadce, nazory jak se pohadka libi/nelibi, nez to, co je tady kazdy den ;) jsem tehotna? Vidite ducha? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10238
3.12.19 13:17

@Mirčulka ne a ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1283
3.12.19 13:17

Já vůbec nemám tušení o jaký film jde :lol: asi mne ani nenapadá, na co bylo vlákno založeno :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1075
3.12.19 13:19

Já jsem si říkala to samé, proč si to nenechali na štědrý den. Ale po zhlédnutí deseti minut úplně chápu. Já to vydržela asi prvních 15 minut, pak jsem to vzdala. Vůbec se mi to nelíbilo :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1283
3.12.19 13:20

@Anonymouska Tak to zase musím souhlasit ;) I když já třeba naprosto netušila co je duch, nebo ovulační test, naštěstí mne kámoška zasvětila, ať nejsem mezi moderníma maminkama za neznalce :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
3.12.19 13:20

Vypnuto po 10minutach :lol: děs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1186
3.12.19 13:21

Mně se teda nelíbila. A to jsem se na to těšila. Nechápu obsazení Karla Gotta, pokud chtěli aby mluvil slovensky, měli obsadit slovenského herce. Drak strašný…když se kouknu jaké pohádky byly natočeny dřív, Z Pekla štěstí, Za humny je drak. Krásní draci, tenhle vypadal jak zfetovaná ještěrka :mrgreen: Ani děti u toho nevydžely.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 13:24
@zuza92 píše:
Mně se teda nelíbila. A to jsem se na to těšila. Nechápu obsazení Karla Gotta, pokud chtěli aby mluvil slovensky, měli obsadit slovenského herce. Drak strašný…když se kouknu jaké pohádky byly natočeny dřív, Z Pekla štěstí, Za humny je drak. Krásní draci, tenhle vypadal jak zfetovaná ještěrka :mrgreen: Ani děti u toho nevydžely.

Karel got mel na vyber, jestli chce hrat krale nebo kovare, rozhodl se pro kovare :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
3.12.19 13:26
@mofiz píše:

Naprosto zbytečný komentář :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2440
3.12.19 13:28

Bohužel nás nebavila. Také vypnuto po 10 minutách. Ten drak to bylo tedy něco… A ten jeho pomocník, to byl uchyl jak vyšitý. Asi jsem rozmlsana pohádkami od Trošku. Tato byla fakt kravina…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
3.12.19 13:28

Ani jsem nevěděla, že ji mají dávat…ale jak čtu recenze, možná jsem ráda, že jsem ji neviděla :D Fakt to byl takový děs? Pohádky miluju a každá špatná mě neskutečně rozčílí :D Třeba minulý rok ten Kouzelník Žito :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1186
3.12.19 13:29

@Anonymouska to je možné. Ale zrovna taková známá osobnost, kterou všichni znají česky mluvící, mluvila slovensky. Mně to přišlo nepřirozené a špatně se mi to poslouchalo. Ale to je muj osobní názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama