Čeho si na návštěvě všimnete stran úklidu?

14.11.19 18:58

uklid- ceho si vsimate :)

Dnes pri uklidu me tak napadlo, ze by me zajimalo, ceho si lidi tak vseobecne vsimaji na navstevach… myslim, ze kazdy mame nejakou “uchylku”… ja jsem treba zjistila, ze “kontroluji” vizualne listy u podlah, vypinace a dvere ???? Jak to mate vy? Je nejake misto, ktere fakt zcihnete? ???? treba me to inspiruje na nejake skryte misto, ktere zanedbavam :lol: a nemyslim to tak, jako ze chodim na navstevy kontrolovat stav domacnosti. Ale na vyse zminena mista mi vzdy oci zajedou :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1616
14.11.19 19:03

Tak já třeba nemám ráda upackany nábytek takže i když nechtěně si toho hodně všímám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
14.11.19 19:03

Pohovka - nemam rada drobky a psi chlupy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
14.11.19 19:05

Umyvadlo zespodu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1456
14.11.19 19:05

Teta ma silenej bordel za sedackou, prach, kapenicky, pavuciny, hracky, pak smouhy na zrcadlech, upatlana varna deska, nez na navsteve vykonam potrebu tak umeju wc :lol: zaschla pasta v umyvadle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 19:06

Okna :roll: Je to totiž moje slabina, nenávidím mytí oken. Umývám je tak jednou za 3 měsíce a musím se týden přemlouvat… Takže všude sleduju okna a snažím se uchlácholit sama sebe, že na tom nejsem tak zle… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@Xmichaelah záchod mám ráda na návštěvách čistý a pak teda koukám i na vanu, jestli není špinavý pruh. To moje oko nemůže videt :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8968
@Xmichaelah píše:
Dnes pri uklidu me tak napadlo, ze by me zajimalo, ceho si lidi tak vseobecne vsimaji na navstevach… myslim, ze kazdy mame nejakou “uchylku”… ja jsem treba zjistila, ze “kontroluji” vizualne listy u podlah, vypinace a dvere ???? Jak to mate vy? Je nejake misto, ktere fakt zcihnete? ???? treba me to inspiruje na nejake skryte misto, ktere zanedbavam :lol: a nemyslim to tak, jako ze chodim na navstevy kontrolovat stav domacnosti. Ale na vyse zminena mista mi vzdy oci zajedou :P

Když mi na návštěvě hodně záleželo, prošla sem místo v jeho přibližné výšce. Tak u vyšších sem šla po bytě po špičkách a pak se člověk diví, že vidí kam normálně ne :mrgreen:. A že je tam na té poličce třeba prach. Menší zase můžou vidět víc třeba pod stůl. Nebo kam člověka na návštěvě posadí a on se kouká kolem z toho místa.
Jinak já na návštěvě sleduji jen, jestli sem dostala čistou skleničku, jinak je mi jedno jak má kdo uklizeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1794
14.11.19 19:07

Upatlaný nebo potečený kuchyňský nábytek, potečená vana z venku, umyvadlo z venku. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3977

Špinavé dveře a plíseň na oknech, jako by ten tmel mezi sklem a rámem okna. A že to tam má spousta lidí.
Ale já nejsem nějaká kontrola z hygieny, je mi to celkem jedno jak kdo žije. Ale v nějakém chlívku jsem nikdy nebyla.

Příspěvek upraven 14.11.19 v 19:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27328

@Xmichaelah no ty budeš tchyně :jazyk: :mrgreen:

Nekontroluji nic, zaujme mne jen poradny bordel, ale neresim, kazdyho věc v čem zije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 19:09

@veria budu v pohode tchyne :) mam dceru, takze ji maximalne reknu, ze je cune :potlesk: a nekontroluju to cilene a nevyvozuju z toho jediny zaver:palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 19:11

@meduzza jeee takhle taky obslapuju :P :mrgreen: akorat to pak vezmu radsi cely :lol: ja to jinak u nikoho vubec neresim :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1456

@meduzza jo to se sklenickou taky, tchyne ma uplne nechutne, opatlane, mastne pribory a talire :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205

Ja si jen kontroluju, jestli mam cistou sklenici, lzicku a talirek.. jinak mi nevadi nic. Nikdy jsem u zadneho bordelare nebyla. Ja mam z navstevy vzdycky nervy a uklizim, co se da. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama