Reklama

KET/ET/IVF začátek roku 2018

Fotoalbum tématu (143) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 21.12.17 18:28
KET/ET/IVF začátek roku 2018

Ahoj holky,

Je tady už hodně rozběhnutých témat na KET, ET a IVF, ale napadlo mě si založit nové, abychom si mohly vše probírat od začátku :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 450 Další »

Reklama

Reakce:

Mao1
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 21.12.17 18:32

@Anonym_kaO ahoj,já se chystam na ivf. zacatkem ledna mam konzultaci, tak se chci zeptat kolik si mame pripravit penez :) Chci jit do Fertimedu v Olomouci. Minuly rok, jsem byla ve studii, ale nevyslo to.

Petra Star
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 21.12.17 18:38

No, já myslím, že diskuze „IVF, KET, kdo se chystá“ je dobře rozběhnutá a bereme i nováčky. Ale co, třeba sem někdy zavítám také. Přeji hodně štestí!

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 21.12.17 20:14

Já se chystám též ale na IVF s minimální stimulací. v lednu mám konzultaci a vzhledem k tomu ze mám delší cyklus tak IVF vyjde na počátek února :)

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 21.12.17 20:44

@Mao1 záleží jestli jako samoplatce nebo přes pojišťovnu. A pak co vše se bude dělat. Ono je docela hodně možnosti.

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 21.12.17 20:47

@Petra Star v té nejsem, podívám se :)

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 21.12.17 20:49

@Kristy90 já jsem byla na KET, ale bohužel to nedopadlo a v 8tt revize. Teď čekám na další KET. Po půlce ledna ho začneme plánovat, takže to vidím taky na únor.

Petra Star
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 21.12.17 20:51
@Anonym_kaO píše:
@Petra Star v té nejsem, podívám se :)

Zkus :) ono totiz IVF je na dlouhou trat a hledat kazdych par mesicu novou skpupinu neni ono. Ikdyz nekdo si zas radsi naskoci do nove, protoze mu ta rozbehnuta prijde moc neprehledna. Tak treba se to tu chyti a vytvori se jina skupinka. Ale i ty rozbehnute se meni jak lidi prichazi a odchazi, takze je to OK.

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 21.12.17 21:20

@Anonym_kaO takže jsi měla klasickou stimulaci a zůstali ti dva mrazáčci?

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 21.12.17 22:26

@Kristy90 měla jsem stimulaci a měla jsem 9 mrazáčků a teď jich mám tedy ještě 8.

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 21.12.17 22:27

@Petra Star to já vím, ale říkala jsem si, že by možná měl někdo zájem, takto od začátku. Uvidíme :)

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 28.12.17 09:55
Čekání na KET

Holky, to čekání je strašně dlouhé. Už bych chtěla, aby byl alespoň leden a někam se to posunulo.

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 28.12.17 20:02

@Anonym_kaO to mi povídej :zed: já mám aspoň konzultaci už 3.ledna tak jsem zvědavá.. chci tam doresit ještě nějaké případné vyšetření před tím IVF.. ty mas vlastně jaký problém a jaká všechna vyšetření mas hotové? Doporučila bys něco? Já mám hormonální profil, spermiogram, základní imunologie, genetika, základní STD z krve..

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 28.12.17 20:48

@Kristy90 já mám PCO a bez léku nemám ani menstruaci ani ovulaci. Partner je zdravý. Zkoušela jsem všechny možné kombinace léku, aby mi vyvolali ovulaci, ale za 2,5 roku pouze 1× tak jsme se rozhodli pro IVF.

Takže pak stimulace a IVF v srpnu, kvůli OHSS, jsem nemohla na ET, takže jsem čekala na KET. Pak jsem otěhotněla, hned z prvního pokusu, ale bohužel to nedopadlo a v 8tt revize. A co u tebe?

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 28.12.17 22:03

@Anonym_kaO u mě si taky mysleli, ze mám PCO, jednak mám nadbytek luteizacniho hormonu, dlouhé cykly až 40 dní a taky jsem po vysazeni antikoncepce(asi pět let zpět) neměla vůbec MS dva roky, potom se mi naštěstí po par cyklech s duphastonem rozjela a dle bazalni teploty ovulace každý měsíc, i podle ultrazvuku vajucho roste, ale ovu test mi nikdy nevyšel pozitivní..no každopádně jsem byla na laparce a tam mi řekli ze polycystické vaječníky nemám, ze by tam byla taková krusta kolem :nevim:
Tobě budu držet palce, super ze mas tolik vajíček zamražených, na KET se muže chodit každý měsíc? U té mojí minimálky predpokladam nezbyde na mražení nic pokud budou třeba jen tři vejce..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 450 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >