Kočárek Baby Merc Qvipo

62
9.6.13 09:07

Kočárek Baby Merc qvipo

Ahojky holky,

jelikož se nám cca za tři měsíce narodí malá, tak neustále doma vybíráme kočárek a dnes jsem narazila na tady tento: BABY MERC QVIPO. viděla jsem ho i na vlastní oči a musím říct, že mne hodně zaujal, nejen barvou, ale i řešením konsturkce a tak dále. Tak se chci zetat, zda ho některá nemáte či jestli s ním máte nějakou zkušenost. Jinak pak se nám ještě líbil kočárek TAKO HEAVEN LINE. Na oba dva jsem si našla jejich parametry, tak neustále srovnávám :) ale rozhodnout se je opravdu těžké, když s nimi nemám zkušenost. Tak pořád zvažujeme a zvažujeme, který tady z těch dvou. Budu ráda za všechny odpovědi, díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
308
9.6.13 09:45

Ahoj máme ten baby merc sice ne qvipo ale dost podobný a nemužem si ho vynachválit. Hluboká korba je dost prostorná, náš se tam vejde ješte v 10m. Určite bych volila ten Baby merc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6277
28.7.13 17:37

Já teď viděla naživo Baby-merc deluxe (nevím, jak se jmenuje oficiálně, tohle na něm bylo napsané) a vypadal skvěle. Upřímně mě zaujal tak, že mít další mimi, jdu do něho! :jazyk:
Tak se chci zeptat a obnovit diskuzi - máte ho někdo? Má nějaké mouchy, třeba je poruchový (někde jsem to četla v diskuzi) nebo ok, za ty peníze doporučujete? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
15.11.14 23:26

Ahoj… je to sice dlouho, ale pro který kočárek ses nakonec rozhodla? Já mám pro prcka právě baby merc qvipo a naprostá spokojenost, veliká korba, super sporták, bezpečná autosedačka a to příslušenství k tomu plus ta super kabelka, která jako jediná asi nevypadá jako normální taška na kočár :) Za mě dokonalý favorit ve všech směrech :D pro případné zajemkyně-můj názor (y) :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat