Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Ahojky,
tak jsme s hluboke korby kocarku presedlali na sportak. Ale mam problem a potrebuji poradit.
Na konstrukci jsme nasadili sport.korbu, ale problem nastal pri pridelavani „strechy“
sice jsme ji nasadili, ale porad nam tak nejak planda a je hodne volna, mam pocit, jakoby nedrzela 100% a bojim se, ze nam potahne na Viktorku… nevite jak ji tam pridelat tak, aby to bylo pohodlne a drzela pevne? ![]()
Máte zkušenost s Babyactive Jet Picasso?
Přidejte zkušenost s Babyactive Jet Pi...zdravim, ja sice neporadim, protoze jsem teprve ve fazi, kdy uvazuji o koupi tohoto kocarku a prosim spise ja o radu. Strasne me na internetu nadchnula barevna skala, kterou jsem u jinych kocarku nenasla. zajima me, jak dlouho jste s malou vydrzeli v hluboke korbicce, a zda byla rozmerove dostacujici. Bojim, se aby nebyl mala…
moc diky za odpoved