kočárek Hoco Big Foot

922
13.7.05 15:42

kočárek Hoco Big Foot

Ahoj,
tak do třetice mám dotaz na kočárek :? .
Jaké máte zkušenosti s Hoco Big foot? Vejde se do něj mimi i druhou zimu? Mimi se nám má narodit v prosinci a ráda bych, aby mu taška v kočárku byla ještě v zimě 06.
Jak je spolehlivý případně poruchový?
Prosím napište.
Moc díky Berča :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

116
13.7.05 16:37

Ahoj Berčo,
měla jsem kočárek Hoco Big Foot a byla jsem s ním moc spokojená. Jezdili jsme s ním 14 měsíců, potom už ten sporťák byl zbytečně velký a neskladný do auta. Ale do tašky se ti miminko dvě zimy určitě nevejde. Je dost malá. Nám se malý narodil v únoru, měl normální míry 3200 kg a 51 cm, ale jakmile začalo být teplo, tedy někdy v červnu - červenci, tak už jsem tašku vyndala a jezdil ve sporťáku. Samozřejmě ležící. Ikdyž nepotřebuješ normální fusak, protože tam vlastně je, tak je stejně ta taška malá. Jinak jsem s ním neměla žádný problém, byla jsem spokojená.
Přeji dobrý výběr ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kaa
100
13.7.05 23:17

Ahoj,

taky mám Hoco Big Foot, dceru narozenou v září 04 a jsem maximálně spokojená. Taška tedy fakt není velká, ale to podle mě asi u žádné kombinace nevydrží na dvě zimy - navíc si myslím, že už prcka nebude nejspíš druhou zimu bavit ležet, takže ho stejně budeš mít ve sporťáku, abys mohla střídat polohy. A i kdyby ještě neseděl, tenhle kočárek je pohodlný na ležení i bez tašky. Jinak si ho fakt nemůžu vynachválit - třeba přehazovací rukojeť je teď v létě kvůli stínu v korbičce k nezaplacení. Dá se přikoupit ještě univerzál slunečník - taky super. Technické problémy vůbec žádné, jen jsme na začátku přifoukli a namazali kolečka, jinak nic nevrže, nerezne, nezlobí …
Možná se jen zkus zeptat, jestli už se náhodou nedělá s kolečky bez vzduchu - ostatní Hoca už je loni měly, Big Foot ne - podle mě jsou lepší, docela se bojím, že někde píchnu a potáhnu kočár přes půl města :)
Asi jsou i hezčí kočáry - ze začátku jsem váhala, jestli jsme vybrali dobře, ale je fakt dost praktický a do terénu super, časem si mě naprosto získal :)
Ať dobře vybereš a hlavně ať se v něm miminku líbí!

Kaa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
14.7.05 09:48

Moc vám děkuju za odpovědi. Potěšily mě a myslím, že už je rozhodnuto.
Díky Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
14.7.05 11:50
:)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
14.7.05 11:56