Kočárek - nafukovací nebo gelová kola

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5
16.2.20 00:43

Děkuji za rady, dnes jsem objednala s gelovými koly, kočárek je ale suprově odpružený. Paní mi teda v obchodě říkala na kola, že se do nich dostává písek a nečistoty a po čase v kolech chrastí jak se to tam přesýpe :think: tak uvidíme :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5501
16.2.20 02:13

@kara-mela Jak se do kol může cokoli dostat? 8o Co to je za kočár?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
16.2.20 09:38

@rozand
No to netuším, taky jsem to slyšela poprvé :nevim:
Paní to říkala jako zkušenost ostatních, celkově u gelových kočárků.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6244
16.2.20 19:22

@kara-mela tak to teda nevím, my v něm vozíme už druhé dítě a nic v kolečkách nechrastí. A od nikoho koho znám jsem to neslyšela. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19388
16.2.20 19:30

@debra.morgan jaký máš kocarek prosim?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24995
16.2.20 19:34
@g.sandova píše:
@debra.morgan jaký máš kocarek prosim?

jedo koda 2019 a starší babyjogger city elite

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5501
16.2.20 20:25
@kara-mela píše:
@rozand
No to netuším, taky jsem to slyšela poprvé :nevim:
Paní to říkala jako zkušenost ostatních, celkově u gelových kočárků.

To si plete gel a pěnu, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19388
16.2.20 20:34

@debra.morgan děkuji. Jak jseš spokojená? S tou kombinaci?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24995
16.2.20 20:52
@g.sandova píše:
@debra.morgan děkuji. Jak jseš spokojená? S tou kombinaci?

neskladné a těžké, to je problém každé dvojkombinace, hluboká korba je velká, kvůli ní jsme to kupovali, celkem slušně houpe :palec:, sporták jsme dali dneska, má i vydělávací vložku, ale je velký, k řízení taky nic super, dost se s ním asi v terénu nadřu, ale k tomu mám ten BJ :nevim:. konstrukce se po 6 měsících používání lehce viklá, ale nic hroznýho, každá kce podle mě trochu povolí. klasická polská dvojkombinace no. hluboká korba fajn, sporták propadák, proto je na bazaru tolik podobných kočárků po roce používání k prodeji, sporták stojí za starou belu. nejde do 100% lehu, je tam mírný sklon, ale nic hroznýho. přebalovací taška co k tomu byla je velmi slušná, prostorná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34322
16.2.20 21:47
@debra.morgan píše:
neskladné a těžké, to je problém každé dvojkombinace, hluboká korba je velká, kvůli ní jsme to kupovali, celkem slušně houpe :palec:, sporták jsme dali dneska, má i vydělávací vložku, ale je velký, k řízení taky nic super, dost se s ním asi v terénu nadřu, ale k tomu mám ten BJ :nevim:. konstrukce se po 6 měsících používání lehce viklá, ale nic hroznýho, každá kce podle mě trochu povolí. klasická polská dvojkombinace no. hluboká korba fajn, sporták propadák, proto je na bazaru tolik podobných kočárků po roce používání k prodeji, sporták stojí za starou belu. nejde do 100% lehu, je tam mírný sklon, ale nic hroznýho. přebalovací taška co k tomu byla je velmi slušná, prostorná.

K Elite taky existuje korba. Taky je to vlastně dvojkombinace.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24995
16.2.20 21:49
@Lucie_Sx píše:
K Elite taky existuje korba. Taky je to vlastně dvojkombinace.

ale jen vlastně, jinak je to kvalitní sporťák.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala