Kočárkování, jsem divná? :D

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 20.02.17 16:36
Kocarkovani,jsem divna? :D

Mala anketka,jen.pro­.zasmani…mam ctyrletou. a.rocni, takze uz.mam.po.obdobi. nejakeho. aktivniho. jezdeni. kocarem nicmene ani. v tom aktivnim obdobi me nebralo. nejake. sdruzovani. s.ostatnimi maminami at. v podobe MC,kavicem.nebo. dokonce kocarkovani, ac me. nektere. sousedy. lakaly…nastes­ti.jsem na polosamote, mam dobrou kamaradku taky se dvema. holkama, ale s tou se. bavime. neinfantilne,je­.stejna.jako.ja…noc­mene jsem.se setkala nedavnp.s.tim,ze mi. jedna. sousedka. rikala,hele.ty­.vubec. nechodis. s nama.na prochajdy, proc? A ja.jaksi.uz­.vybruslila,a­le.stejne.na.me­.koukala.jako­.na asocialni. zrudu :mrgreen: jsem opravdu tak.jina? Kdyz ja.si po ceste povidam s.tou starsi.a.nemam.rada ty infantilni. konverzace typu uz sedite, uz jste.bez plen. apod…jste nejaka. stejne. postizena jako ja nebo.jsem.nejvetsi. asocial v okoli? :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Ester13
Kelišová 5819 příspěvků 20.02.17 16:39

Nejsi divná, mně z těchto aktivit mrazí celé tělo. Slet mamin v MC považuji za předstupeň pekla. Stejně jako výraz „kočárkování“.

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 20.02.17 16:43

@kterk taky nekocarkuju, a to bydlíme na vesnici. Nenávidím to, nevím kam mám jít, bloumat mě nebaví a kecat v množném čísle neumím. Často dam kluka babičce, pokud nemůže, jsme radši na zahradě a nikam nejdem.

Cicita
Kecalka 168 příspěvků 20.02.17 16:44

Nejses. Ja bydlim na malomeste a mam teprve rodit, ale muzu Ti rict, ze uz ted me vytaci, ze kazdej se mnou chce probirat jen moje tehotenstvi a mimina… ja jdem hodne spolecenska, ale ohledne soukromych veci hodne uzavrena a tyhle temata me nebavily nikdy. Kdyz chci neco konkretne rozlousknout, co me trapi, napisu radsi sem pod konkretni tema. Uz jsem se setkala i s nazory, ze vubec nejsem matersky typ, pritom decka zboznuju, na to svoje se tesim neskutecne…
Nastesti tu mam nejake ty spriznene duse, ktere nemaji potrebu sislat na deti a mluvit jen a jen o svych trech koniccich - deti, manzel, domacnost

Uživatel je onlineblobfish
Závislačka 4505 příspěvků 20.02.17 16:45

Divný je zakládat takovou diskusi ;-) Naprostá většina z nás se ujišťuje o tom, že nám na mateřské neměkne mozek, takže ta tvoje póza je naprosto normální.

Pam12
Echt Kelišová 8441 příspěvků 20.02.17 16:47

Ne kočárku ji, v MC jsem byla jednou a už nikdy více, hřiště je pro mě za trest… takže nejsi v tom sama :mrgreen:

Icestar
Závislačka 4218 příspěvků 1 inzerát 20.02.17 16:48

@kterk Bydlím v Praze, kočárků denně potkávám po lese hromadu a jen výjimečně po dvou. Mívám s sebou psy, takže mi společnost nechybí a vůbec po ní netoužím. Jak píšeš, nějaké srovnávání, kdo už sedí, jak kdo kadí a co bylo včera k večeři, to fakt nejsou řeči pro mě.

Btw. šetři s tečkami, ty patří na konec věty. Jako dá se to číst líp než texty úplně bez interpunkce, ale přeci jen… ;)

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 20.02.17 16:49

@blobfish to.neni poza, udelala.jsem si kafe a sousedka me opet lakala sms na. prochazku, takze mi to. prisko na mysl, jsou tu vic. nesmyslne diskuze ;)

renduli
Závislačka 3043 příspěvků 20.02.17 16:50

Nevím, jestli jsi divná nebo jiná, ale dost divně se to čte :nevim:.

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 20.02.17 16:50

@Icestar tecky jsou doky memu chytremu telefonu, omlpuvam se, skace mi to tam misto. mezery ;)

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 20.02.17 16:53

@renduli muj novy telefon mi haze tecky misto mezer, omlouvam se, teprve se. szivame :mrgreen:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 20.02.17 16:55

@Pam12 @Cicita @Ester13 @sisk fakn,jak vidno jsme na podobne vlne :mrgreen:

Uživatel je onlineblobfish
Závislačka 4505 příspěvků 20.02.17 16:56

@kterk Tak většina lidí chodí na procházky s dítětem kvůli tomu dítěti, ne proto, že by si neuměli vymyslet jiný program. Když se někomu příčí představa jít na procházku s jiným rodičem, buď je rád sám, na čemž není vůbec nic špatného ani divného, nebo kolem sebe nenajde ani jednoho člověka, se kterým by si měl co říct, a to už většinou trochu divné je (pokud nebydlí v malé obci).

Gosi
Kelišová 5697 příspěvků 20.02.17 17:01

Mě by fakt zajímalo co na to chceš slyšet? jako v pořádku, jsi vysoce inteligentní hvězda a je v pořádku, že se těm infantilním blbkám vyhýbáš… ono, co kdyby si náhodou začly třeba hrát tvoje děti s jejich, a to chápu, že když o nich nechceš slyšet od sousedek, nezajímalo by tě to ani od dětí…

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 20.02.17 17:03

Seš divná. Se podívej na svůj projev. Vážně si napsala tolik vět jako tam máš teček. Ne. 5ečka se píše za větou, ne za (každým) slovem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >