Kočárky Inglesina

48
25.3.04 13:31

kocarky Inglesina

Ahoj,
chtela bych se zeptat, jestli tady ma nekdo zkusenost s kocarkem Inglesina (nejlepe Ing. Magnum). Uz dlouho vybiram kocarek a mam z toho akorat velkou hlavu. Prislo mi, ze je docela pruzny a pry se da dobre prehazovat korbicka. Taky vzhledove mi prijde docela fajn. A zajimalo by me, jestli se jedna jen o hluboky kocarek, nebo jde z neho udelat i sportacek, a pro jak stare dite se da max. pouzit. Dik moc za vsechny odpovedi.

Lupre

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
25.3.04 14:10

Ahoj, kočárky od Inglesiny jsou moc bezva, zvláště pak Magnum. Jedná se o sportovní kombinaci. Kočárek sportovní,který se,díky skvěle řešenému nánožníku, dá upravit na kočárek hluboký.Má polohovací zádíčka i část pro nožičky. Systém „easy-clip“ ti snadní manipulaci s korbičkou. Je pro miminko od narození až do 15 kg,přibližně 2,5 let. Magnum můžu jen doporučit. Ale dobré je nejen kočárek v prodejně prohlédnouta nechat předvést, ale především slyšet více názoru od maminek a všech,kteří mají zkušenosti. Je spousta kočárku a každému vyhovuje něco jiného. Tak šťastný „lov“ za kočárkem :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.3.04 10:25

Ahoj, mám měsíční holčičku a s kočárkem Inglesina Magnum jsem zatím velice spokojená, je lehký, dá se ovládat i jednou rukou a dobře odpružený. Je dost prostorný a tak s teplým fusakem je vhodný i pro zimní miminka. Sportovní přestavbu jsme zatím nevyzkoušeli, ale myslím, že vydrží pro dítě tak do dvou let. Můžu jen doporučit.
Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.3.04 21:57

Ahoj,
mám kočárek Inglesina Magnum, starší typ, myslím model r. 2002, tzn. není to Easy Clip, díky tomu jsem si přikoupila nástavec, abych mohla nasazovat i autosedačku.
Vozím svého skoro ročního chlapečka poměrně často a s kočárem jsem maximálně spokojená. Jak už bylo napsáno, korbička je prostorná i na větší dítě, což moje je, i na zimní fusak. V závějích sněhu jsem ocenila velká nafukovací kola, ostatní kočárky měly problémy. Odpružený je bezvadně, jezdím nejen po silnici, lesní cesty a kořeny nám nedělají problémy. Kočárek neskáče a vydrží vše. Dobře se ovládá i jednou rukou. Teď máme sportovní úpravu a oceňuji kšíry. Kočárek má jediné mínus a to je nepřehazovací rukojeť. Když děťátko povyroste a je těžší, korba už se přehazuje hůře. Jinak ho vřele doporučuji.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
17026
28.3.04 20:06

Ahoj holky,
taky vybiram kocarek a zatim u me vytezi Inglesina Magnum.Jsem rada,ze s nim mate dobre zkusenosti,uz jsem zacinala mit obavu,protoze jsem nekde cetla,ze jako sportak je vysoky a deti padaj.Kdyz jsem ho ale videla na vlastni oci,zdal se mi pekny i jako sportak a snad od toho jsou tam ty bezp.pasy,ne?Proto jsem rada,ze ho mate provereny a vyplati se :)
Jen jsem se chtela zeptat,jestli se vleze i do normal-maleho vytahu a do mensiho kufru-mame W-golfa a jak dobry maji servis?
Budu rada,kdyz mi nektera odpovite(pokud mozno kladne :) :D :D ) ,a pak uz nebudu mit co resit :D
Vsem preji hezky den
Any

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
28.3.04 20:54

Ahoj Any,
máš pravdu, kočárek je trochu vyšší než klasický sporťák, ale já myslim, že to nevadí, má kšíry a je dostatečně stabilní.
Bydlíme v klasickém paneláku s klasickým malým výtahem. Kočár se mi tam vejde dobře, přinejhorším sklopím rukojeť, dělala jsem to pro jistotu ze začátku. Nevím jestli se vejde do Golfa, my máme Opel Astra, já do kufru dávám podvozek, korbu dávám na zadní sedačky. Rozkládání a skládání není problém. Vozím dítko v autosedačce, jen párkrát jsem ho vezla v korbě. Dá se připoutat jak korba, pásem v autě, tak i dítko v ní.
O servisu bohužel nic nevím, nemáme s kočárem problémy. Kupovali jsme ho v Praze, záruční list nám potvrdili, až když se nám chlapeček narodil.
Snad jsem Ti pomohla v rozhodování.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.4.04 19:16

Inglesina v autě

Ještě jedna výhoda Magnumu - vejde se i do mrňavého kufru obyčejné Felicie (stačí „odcvaknout“ kolečka).
http://recenze.kvalitne.cz/ingles.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
5137
15.4.04 21:26

:roll: Máme Magnum bez easy clipu z druhé ruky a jsme velice spokojeni. Používáme ho už jako sportovní sedačku - je sice vyšší, ale o to lépe se s ním jezdí!
Servis jsme ještě nepotřebovali, ale dělá ho Ajuty (www.ajuty.cz). Zrovna nedávno jsem se tam ptala na cenu sluneční stříšky. Odpověď e-mailem přišla druhý den, jen pro zajímavost je to cca 800,– Kč.
Magnum doporučuju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.4.04 15:52

Re: kocarky Inglesina

Ahoj já inglesinu magum mám a pokud byste měla zájem celou Vám jí předvedu. Také jí prodávám za 5000 původně stála 15 660, ale dcera už chce sedět a sporťák se mi do auty nevejde. Mám barvu modro vanilkovou. Jestli byste chtěla pošlu Vám foto. Můj e-mail je dana.strnadova@atlas.cz
lupre píše:
Ahoj,
chtela bych se zeptat, jestli tady ma nekdo zkusenost s kocarkem Inglesina (nejlepe Ing. Magnum). Uz dlouho vybiram kocarek a mam z toho akorat velkou hlavu. Prislo mi, ze je docela pruzny a pry se da dobre prehazovat korbicka. Taky vzhledove mi prijde docela fajn. A zajimalo by me, jestli se jedna jen o hluboky kocarek, nebo jde z neho udelat i sportacek, a pro jak stare dite se da max. pouzit. Dik moc za vsechny odpovedi.Lupre
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.4.04 16:54

Ahojky, jake mas auto? Ja resim stejny problem. Jsem tehulka ve3 mt. (mame jeste chvili cas :lol: ) a vybiram kocarek. I. M. je v uzkem vyberu, ale pro me je take velice podstatne, jak moc se da slozit. Nas vytah je ctverec o pudorysu asi 80×80 cm a mame auto mame Renault Clio. Diky za radu. Evcza

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.4.04 11:26

Evczo,
vždycky záleží na tom, jak moc si ochotná kočárek skládat. Máme také malý výtah (přesné rozměry se mi tedy nechce jít zjišťovat), ale vejdeme se tam bez problémů. Tedy musím dát nastavovací rukojeť do polohy nahoru, zatahnout zadek (takový větší :roll: ) a prolézt vedle kočárku, není problém. Já bych třeba při transportu v autě nebyla ochotná sundavat kolečka… Známí mají dvojčata, řešili to koupí golfek Inglesina Max Easy. Ale komfort jízdy u golfek a Magnumu se značně liší…
Janka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.4.04 17:19

Holky to je supr, ze mate vsechny s IM takove dobre zkusenosti. Cetla jsem o nem nektere komentare v diskusi o kocarcich a nebyly az tak pozitivni, takze jsem zacala pochybovat. Slo hlavne o to, ze je pry maly a vydrzi jen do 4 mes. ditete. Me se ma narodit vetsi dite a vozit budu celou zimu s fusakem, tak me to dost vydesilo. Ale snad jsem se rozhodla dobre, takze uz zbyva jen ho koupit. Nevite nekdo, kde se da co nejlip koupit? Netovou adresu nebo prazskou prodejnu a jaka cena?
Dik moc.
Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
1512
28.4.04 17:40

ahoj,
mne by zajimal prodej v brne. ja jsem s bratislavy. ale budouci mesic jsem se rozhodla jit nakoupit par tehu obleceni k vam. taky chci oblhlednout kocarky, kam se mam vrhnout? :D dik
danka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1032
7.2.18 13:38

Střecha u kočárku Inglesina

Dobrý den, potřebuji pomoci se složením kočárku zn. Inglesina. Mám model Telai easy clip. Když nasadím na podsadu kočárku střechu a rozevřu ji, není dostatečně napnutá a dá se s ní volně pohybovat- otvírat/zavírat. Myslím, že to takto nemá být, může mi někdo poradit jak ji napnout a zaaretovat? V návodu se k tomu nic nedočtu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama