Kočárky Tako 2012 - prosím, poraďte

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5277
11.3.12 13:44

Taky jsem chtěla barvu jen pro holku - růžovou nebo nějakou červenou, ale s tím druhým mimčem to je na jednu stranu taky fakt :think: Proto ta fialová, v ní může jezdit i kluk :mrgreen: Ono když na to příjde, tak kluk to v červeným taky vydrží :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5277
11.3.12 13:46
theresicka píše:
dasjo píše:
theresicka píše:
Navíc ten Laret je lehoučký, jeho konstrukce váží 10kg. Chtěli jsme původně Wariora, ale když jsme viděli laret bylo vyhráno - váha a přístup do koše velké plus.
Já měla taky v plánu Warrior, ale neviděla jsem ho ješte v reálu, Laret ano a líbil se mi. Zatím vede :palec:
U Wariora jsou hezčí barevné kombinace, proto jsme ho chtěli. Ale když jsem si „potěžkala“ jejich konstrukce tak bylo jasný, kterej. A jak píše Libza je snadno skladná konstrukce, vše lehce odcvaknutelné. Navíc u toho Lareeta už vychytali i přístup do koše. A cena je dobrá. A že je to polskej výrobce? No a … vždyť oni toho pro ty mimča vyrábí snad polovinu z toho co je tady na trhu. A jsou to přijatelný ceny. Co není polský, je už cenově o dost výš.

Jo jo, jak píšeš…když jsem si teď dala práci a mrkla na věci pro děti, tak to je samej polák…máme třeba polský lahvičky, z aventek nám nechtěla pít, tak jsme zkusili tyhle a cucá jak blázen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1052
17.3.12 07:10

Ahojte holky :mavam: Nevíte, prosím, vnitřní rozměry korbiček u Tako Warrior a Laret? Na netu to uvádí v každým eshopu jinak. Kterej z kočárkú má větší korbu. Mimi má termín 28.6.2012, což je taková blbá doba, ráda bych, aby malá vydřžela přes zimu v hluboký…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5277
17.3.12 17:51
dasjo píše:
Ahojte holky :mavam: Nevíte, prosím, vnitřní rozměry korbiček u Tako Warrior a Laret? Na netu to uvádí v každým eshopu jinak. Kterej z kočárkú má větší korbu. Mimi má termín 28.6.2012, což je taková blbá doba, ráda bych, aby malá vydřžela přes zimu v hluboký…

Když si vzpomenu, tak ti to změřím :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5277
17.3.12 17:51
Libza píše:
dasjo píše:
Ahojte holky :mavam: Nevíte, prosím, vnitřní rozměry korbiček u Tako Warrior a Laret? Na netu to uvádí v každým eshopu jinak. Kterej z kočárkú má větší korbu. Mimi má termín 28.6.2012, což je taková blbá doba, ráda bych, aby malá vydřžela přes zimu v hluboký…
Když si vzpomenu, tak ti to změřím :mrgreen:

Nedodala jsem, že mám Tako Warior :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
197
20.3.12 09:32

..nevim presne cisla ale na pohled je urco sirsi u nozicek warior.Meli jsme je vedle sebe. no ale stejne jdem do laretu.. :palec: Ta ruzova ve zkutecnosti je malinko svetlejsi - zarivejsi.. bezova super elegantni.. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Leaaaa
3.5.13 12:32

kočárek

Ahoj máte někdo zkušenosti s kočárkem Tako sporttime nebo Tako City Move.
Děkuji za odpověď.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala