Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Taky jsem chtěla barvu jen pro holku - růžovou nebo nějakou červenou, ale s tím druhým mimčem to je na jednu stranu taky fakt
Proto ta fialová, v ní může jezdit i kluk
Ono když na to příjde, tak kluk to v červeným taky vydrží ![]()
theresicka píše:dasjo píše:U Wariora jsou hezčí barevné kombinace, proto jsme ho chtěli. Ale když jsem si „potěžkala“ jejich konstrukce tak bylo jasný, kterej. A jak píše Libza je snadno skladná konstrukce, vše lehce odcvaknutelné. Navíc u toho Lareeta už vychytali i přístup do koše. A cena je dobrá. A že je to polskej výrobce? No a … vždyť oni toho pro ty mimča vyrábí snad polovinu z toho co je tady na trhu. A jsou to přijatelný ceny. Co není polský, je už cenově o dost výš.theresicka píše:Já měla taky v plánu Warrior, ale neviděla jsem ho ješte v reálu, Laret ano a líbil se mi. Zatím vede
Navíc ten Laret je lehoučký, jeho konstrukce váží 10kg. Chtěli jsme původně Wariora, ale když jsme viděli laret bylo vyhráno - váha a přístup do koše velké plus.
Jo jo, jak píšeš…když jsem si teď dala práci a mrkla na věci pro děti, tak to je samej polák…máme třeba polský lahvičky, z aventek nám nechtěla pít, tak jsme zkusili tyhle a cucá jak blázen:
Ahojte holky
Nevíte, prosím, vnitřní rozměry korbiček u Tako Warrior a Laret? Na netu to uvádí v každým eshopu jinak. Kterej z kočárkú má větší korbu. Mimi má termín 28.6.2012, což je taková blbá doba, ráda bych, aby malá vydřžela přes zimu v hluboký…
dasjo píše:
Ahojte holkyNevíte, prosím, vnitřní rozměry korbiček u Tako Warrior a Laret? Na netu to uvádí v každým eshopu jinak. Kterej z kočárkú má větší korbu. Mimi má termín 28.6.2012, což je taková blbá doba, ráda bych, aby malá vydřžela přes zimu v hluboký…
Když si vzpomenu, tak ti to změřím ![]()
Libza píše:dasjo píše:Když si vzpomenu, tak ti to změřím
Ahojte holkyNevíte, prosím, vnitřní rozměry korbiček u Tako Warrior a Laret? Na netu to uvádí v každým eshopu jinak. Kterej z kočárkú má větší korbu. Mimi má termín 28.6.2012, což je taková blbá doba, ráda bych, aby malá vydřžela přes zimu v hluboký…
Nedodala jsem, že mám Tako Warior ![]()
..nevim presne cisla ale na pohled je urco sirsi u nozicek warior.Meli jsme je vedle sebe. no ale stejne jdem do laretu..
Ta ruzova ve zkutecnosti je malinko svetlejsi - zarivejsi.. bezova super elegantni.. ![]()
Ahoj máte někdo zkušenosti s kočárkem Tako sporttime nebo Tako City Move.
Děkuji za odpověď.